BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-22 July 2018 Norveç,İzlanda,ABD / Türkçe Altyazılı-

Norveç tarihinin en kanlı saldırısı olan 22 Temmuz 2011 saldırılarını mercek altına alıyor. Anders Behring Breivik'in önce Oslo şehir merkezindeki bombalı araç saldırısı, sonra da İşçi Partisi'nin Utøya adasındaki gençlik kampına yaptığı ve onlarca genci öldürdüğü silahlı saldırı 3 farklı açıdan anlatılıyor. Saldırıdan kurtulmayı başaranlar, Norveç'in siyasi iktidarı ve davaya bakan avukatlar filmin odaklandığı gruplar. 70'ten fazla kişinin öldürüldüğü bu dramatik olayın filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
katile adalet...

77 kişiyi öldüren, 200 kişiyi yaralayan, eli kanlı katili haklı çıkarmak için çırpınan, utanmasalar katile fazla mesai ücreti ödeyecek olan, sapkın batının kokuşmuş medeniyet anlayışını güzelleyen bir film. Her ne kadar, hücre cezası almış ise de; 5 yıldızlı otel konforunda, beyzadeler gibi yaşamaktadır. Merak edenler, İnternet’ten araştırabilirler.

postacı

cok iyi yapılmıs film. lütfen saxma sapan politik yorumlar yapmayın

Titiz iyi planlanmış,sonuç alan tek kisilik bir eylem. Tam 77 bireyi infaz etti. Dinî-ideolojik saplantı tarajediye yol açtı… Mahkeme sürecinde eylem sürecinde adamın kararlılı gı ve devlete meydan okuması dikkatimi cekti…

Yani ben pek anlamadxm bu işi. Şerefsiz iyice yaptı propagandasını, alçakça fikirlerini savubdu(!), İnsan hakları adına izni verikdi buna, Üstelik bi de filmde konuştutuldu. İzleyenlerin hepsi de dinledi, İçine ederim ben böyle insan hakkının.