BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-İstikamet Düğün / Destination Wedding 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Frank ve Lindsay davet edildikleri düğüne katılmak zorunda olan iki kişidir. İlk kez tanışırlar ve ikisi de duygusal olarak hasarlı ve aşka küskündür. İlk görüşte birbirlerinden nefret eden Frank ve Lindsay, bütün hafta sonunu birlikte geçirmek zorunda kalacaktır... Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı ve nefretle başlayan kısa bir ilişkiyi konu edinen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
bilgen

İkili diyaloglar bir yana, Wyona Ryder’ın her mimik yaptığında sağ gözünün kapanıp, sol gözünün açılmasını izlemekten filme adapta olamadım, çok sinir bozucu.

Bu Keanu Reeves’in nesi var böyle, ruhunu, bilgisini yitirmiş bir robot gibi; görünen o ki, Matrix filmden sonra asla iyi bir proje bulamadı, bulamayacak.
Filme gelince, hiç kimse gerçek hayatta böyle dialoglarla konuşmaz, yakın plan yüz ifadeleri yok, müzik hissedilmiyor, dolayısıyla duygu yok, karakterler itici, soğuk.
Bu filmin iyi tarafı “kötü film nasıl olur”a iyi bir örnek (Neden salak gibi zamanımı harcıyorsam artık…)

tron

İkili diyaloglar hiç sıkmıyor ve gayet neşeli ve akıllı diyaloglar.
Çok güzel bir film. Mükemmel vakit geçirdim. Sıcak bir film. Kız da çok tatlı bu arada. Yani ilk bakışta görüntüsü değil belki ama sonradana görüyorsunuz ki hal hareketleri, tavırları, ılımanlığı ile sıcak ve tatlı bir kız çok.
Ben filmi beğendim.

murat

ya arkadaş vıdı vıdı vıdı yedi bitirdi beni. Vaktinizi daha kaliteli bir filme ayırın.

yıldıray

yer yer ikili diyaloglar sıkıyor ama fena değil tv filmi tadında