SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Ha-Mashgihim – God’s Neighbors 2012 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Ha-Mashgihim / God's Neighbors (Les voisins de Dieu) 2012 İsrail / Türkçe Altyazılı-

3 genç ortodoks Yahudi arkadaş, kendilerini toplum polisi olarak görevlendirirler. Aynı dinden olan vatandaşlarının yanına gidip onları kendilerinde "doğru yola" sevketmeye çalışırlar. Bu süreçte, kadın hareketi savunucuları, laiklik yanlıları, modernite yanlılarıyla tartışmalara gireceklerdir. Yahudileri, dinlerinin öngördüğü şekliyle yola getirmeye çalışan koyu dinci 3 gencin yaşadıklarını anlatan ve kendi türünün tek örneği olan bu filmi SİZLERE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
vdk

serdar ortaç dinleyenlerden ne bekliyorsun ki

herdem

film radikallığın insana ve topluma verdiği zararları sade bi dille anlatmış. imdb 5,5 ile 6 arası oda oyunculuk ve özeleşti için. izlenmeye pek değmez çünkü ; ü. ocaklarında yaşanılanın israil versiyonu.

Hadiye

Bulimiadan muzdarip olanlar izlesin de rahatlasınlar bari ne diyeyim…

Tozmik

Muhteşem bir film.Yalnız arkadaşı öldümü kaldımı anlayamadık.oran not kırdım sadece.10 üzerinden 9’luk bir film.Komşuluk ilişkileri bakımından çok iyi anlatan bir film.Ajami diye filmleri vardı önceden İsrail’in buna benzer oscar adayı olmuştu hatta.bu film onun 2 tık üzerinde.İzlenmeyi hak eden bir film.