BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Bacchus Lady / Jug-yeo-ju-neun Yeo-ja 2016 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

So-Young, yaşlı erkeklerle para karşılığı birlikte olarak geçinen 65 yaşında bir kadındır. Elinde Kore enerji içeceği Bacchus’le müşterilerine yanaşan ve “İçecek ister misiniz?” diye soran yaşı geçkin bir fahişe, Baküs Leydi’dir. Gençliğinde Amerikalı askerlere bedenini satarak hayatını kazanmıştır. Bir hastalığa yakalanmış çocuğua bakma yükümlülüğü hayatının gidişatını değiştirecektir.5 ödül kazanmış olan ve dramatik bir hayat kadınının yaşamından alıntı olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ayten Topçuoğlu

Kore dizi ve filimlerini zevkle izliyorum.Bu filim çok farklı bir dünyayı ve gerçekleri yansıtıyor.Hayatındaki acı yaşamı ve olayları yaşlı bir hayat kadını gözler önüne seriyor.Çok acımasız bir dünyada kader birliği yapmış kişilerin samimi dostlukları insanın içini burkuyor.İzleyin derim.Bu filimleri izlememize vasıta olan kanala ve çevirmenlerine sonsuz teşekkürler.?????

duru san

10 numara bir dram..ötekileştirdiğimiz insanların hayatlarına sizi götürüyorve orada bir çok şeyi düşünmenizi sağlıyor

altyazıda kayma var

ADMİN: DÜZELTTİM, UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Hadiye

“Her eylem yol açtığı sonuçla ilişkisi olmaksızın kendinde iyi ya da kötü olma özelliği taşır. Önemli olan eylemin amacının iyi olmasıdır” düşüncesini (yani Kant’ın görev ahlakını) kendi hayat felsefesi haline getirmiş yaşlı bir fahişeyi izledik. Çok ağlamadık, çok gülmedik, çok düşündük…