BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Look Away 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Airam, sessiz ve arkadaşları tarafından alay konusu olan genç ve güzel bir kızdır. Bir okul balosu tam bir dönüm noktası olacaktır. O gece arkadaşları tarafından hor görülmesine dayanamaz ve içindeki benliğini serbest bırakır. İçindeki bu kişilik, sandığından da daha şeytanidir ve Airam'a yapılan tüm haksızlıkların bedelini ödetmeye kararlıdır.18 yaşındaki yalnız bir lise öğrencisi olan Maria'nın, uğursuz ayna görüntüsü ile yer değiştirdiğinde olanları anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
suntor
1 yıl önce

ben yorum yapıyorum; birinin yapması gerekli ki millet dertten kurtulsun. Film orta karar bir şey. Bir sado bir mazo, bir elmanın iki yarısı. Rahatsız edici derecede bir ezik ve işte falan filan. Yaramaz. Sevenler olabilir tabi. Özdeşleşen olabilir. Bir şeyler yapmak hayata bir karşılık vermek isteyip te verecek cesareti olmayanlar bu filmden tatmin olabilirler belki de kim bilir. Başka türlü filmde bir numara yok zaten.

Bilo
1 yıl önce

Yorum yapmıyorum. Seyredin güzel film.

ssdfsd
Reply to  Bilo
1 yıl önce

Şuanda yorum yaptın zaten salak

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x