BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Outlaw King 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Robert, 1300'lü yılların başlarında İskoç bağımsızlığı için İngiltere'ye karşı onurlu bir savaş verir. Bu mücadelesinin sonunda da İskoçya Kralı olmaya hak kazanır. Ancak bir grup askeri toplayarak acımasız krala ve oğlu olan Galler Prensi’ne karşı savaşmaya başlar. Bruce, kendisininkine oranla daha büyük ve daha iyi donanımlı olan işgalci İngiliz ordusunu yenmek için kurnazlığını ve cesaretini kullanmak zorundadır.İngiltere kralı I. Edward’ın Orta Çağ İskoçyası’nı işgali sırasında Robert the Bruce’un verdiği mücadelenin ve fedakarlıklarının hikayesini anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

19
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

11 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
zcn

yaw bu yorumlar ne arkadas. filmi begendiniz mi ? begenmediniz mi? yazacagınız iki üç kelime.

ForHerHelp

Tahmin edebileceğiniz, ettiğiniz bir tarzda film olmuş. Ben güzel zaman geçirdim. İzlenir

pegasuaian

Kotuden korkmam cahilden korktugum kadar….

sezgin

yorum yazmayı bilmeyenler yüzünden ben de az sövmedim. evet, osman yavuz’un yazdığı yorumun filmle alakası yok.
ama bu nedir arkadaş? hepiniz birden sürüyle saldırıyorsunuz. beğenmediniz mi? basın eksi’ye (-) geçin gidin. ayıp yani.

Ferya

Her kesimde bir suru ,kendini bilmez suursuz insan bulmak mumkundur. Sanirim bu yorumlarinizdan sonra sizinde bir aynaya bakip acinilacak duruma dustugunuzu gorup acilen bir psikologa kosmanizda fayda var.

matkap

it kurdun evcilleşimiş hali oluyor;ve hakaret sayılmamalı zaten o tayfa kendine kurtçu diyor, uydurmuyoruz vallahide billahide öyle.buradan kimse nezaket dersi çıkarmaya çalışmasın.

aJIYAN

osman yavuz arkadaş guzel bir tartışma konusu açmış ama bazıları cevap verirken,işi abartıp hakarete dökmüş.zaten bu gun türkiye de en büyük sorunumuz bu doğru dürüst bir tartışmaya bile katılamamız katılsakta eger karsı kişinin görüşü bize uymuyorsa hakaret etmemmiz.karşı kişinin görüşü bize uymaya bilir o kişi kendi tezlerini öne sürmüştür sizde karşı tezlerinizi öne sürebilirsiniz.hakaret ne hakeret eden insanlar genelde kendını begenmiş, herşey benim düşündüğüm gibi ve herkeste benim düşündüğümü düşünsün havasında olan kişilerdir.size şunu soyleyeyim,DÜNYADA İKİ ÇEŞİT İNSAN VARDIR,İYİ İNSANLAR VE KÖTÜ İNSANLAR,İSİM BULAMAYA CALIŞMAYIN DEMOKRATMIŞ CUMHURİYETMİŞ DEMOKRASİYMİŞ BİLEM VS NEYMİŞ…SİZ İYİ LERDEN OLUN SELAMATLE.

antiX

saçmalamışsınız: demokrat ve demokrasi kavramı daha çok 2 dünya savaşı sonrası ete kemiğe bürünmüş gerçekliktir; saydıklarınızın tümünden milliyetçiler sorumludur; çünkü milliyetçilik biricik burjuva ideolojisidir-anlamıyorsanız biraz araştırın bizide yormayın-milliyetçi muhafazakar tayfanın ihraç edecek fazla sermayesi varsa liberal , savaşlarla kendini bitirmişse-parayı- karma yada kapalı ekenonomi tercihini yapar.kapitalist ve sevicileri hiç bir dine mensup değillerdir tümü kesin bir dille pragmatist-menfaatçi- şamandır.eğer suçlanacak ve mahkum edilecek bir ideoloji varsa bu kesinlikle burjuva milliyetçiliğidir.burjuva demokrasisi denilen şey insanlığın binlerce yıllık adalet özgürlük ve kardeşçe yasama arzusunun zorla dayatılmış çatışmayı çözme biçimlerinden biridir-tez, antitez, sentez-ve hem doğanın kendi yasalarına hemde insan beyninin-id, ego, superego-çatışmayı çözme… Read more »

Ben şunu söylüyorum: Modernite laik demokratik yönetim bicimlerini yüceltmekte tek hakikat rejimi bu imiş gibi ideolojik aygıtlarıyla lanse etmektedir. Hâlbuki vatanımızda; 12 eylül darbesinde binlerce insanı katleden laik demokrat generallerdir! Laik demokratlar katı kalplidir,acımasız katliamlar yapmış çıkarcı sömürgecilerdir. Muhafazakâr liberal demokrat iktidar iki binin üstünde akademisyeni görevinden uzaklaştırmış,yüzlerce muhalif gazeteci ve entelektüel hapislerdedir,yüzlerce insan KHK operesyonlarıyla işinden aşından edilmistir. Demokrasi zengin ve fakir sınıf gerilimini ve ucurumunu perdeleyen süslü püslü, yaşam da hiç bir karşılığı olmayan egemen güçlerin maskesidir. Demokrasi ”çoğulcu cehalettir” Çokluk bilge ve erdemli değildir. Çokluk hakikatin ölçüsü değildir. Vatanda,adil gelir-refah paylaşımı olmalıdır,sosyal adalet hüküm sürmemektedir. Vatan üzerinde… Read more »

Demokrasileri eleştirmek istiyorsanız olayı sömürgecilik tarihiyle karıştırmayacaktınız.Demokrasinin en doğru yönetim şekli olmadığını merak etmeyin ki bugün çoğu insan biliyor. Ancak ideal yönetim şekillerinin kitlelere uygulanabilirliği hiç pratik olmadığı gibi başka sorunlara da mahal verecek haldedir. Bu olayı Thomas More taaa 1500’lerde yazmış ve antik Yunan ve Roma filozoflarının hepsi de irdelemiştir demokrasi asla ideal yönetim şekli değildir. Ancak ideale geçişte bir geçiş yönetimidir kulluk, kölelik ve teba zihniyetindeki İmparatorluk , Krallık vb yönetimlerdeki dezavantajlar daha fazladır ve insan hakları açısından da varoluş açısından da bakılmalıdır. Siz çok güzel şeyler istiyor, çok ideal yaşamlar hayal ediyor olabilirsiniz ancak bunun böyle olmadığını… Read more »

Ferya

Osman Yavuz., Demokrat heleki hic Laik olmadigin kesinlikle belli, kapitalistlerle, ruh hastasi para kolesi katillerle, fasistlerle karistirmissin..Unutmaki her kesimde bir suru serefsiz, kendini bilmez suursuz insan bulmakta mumkundur. Insanlari ayirip suclamak kolaydir bu hataya dusmemek icin iyice arastirip okuduktan ve dahi anladiktan sonra fikir beyan etmek daha saglikli olur. Ben Demokrat ve Laigim..Sevgi ve gururla .. Film klasik bir savas filmi izlenir. Paylasim icin tesekkurler.

sezgin

aynaya bir bakar mısınız? acınacak durumdasınız. vah vah. bir psikologa görünmenizde fayda var.

sessiz seyirci

osman yavuz senin amacın filme yorum yazmak degil yobazlıgını acıklamak anlasılan. laiklikle bi sorunun varsa yallah arabistana.

trajikomik

walles 2 diyebileceğim film ilkine göre dramatik yapısı zayıf olsa da özenli bir yapım. Walles ın her şeyi başlatan eşi bu filmde adeta güçlü bir karakter olarak geri dönüyor.

İskoç halkının bağımsızlığı için İngiltere’ye karşı direngenlik temelinde onurlu bir savaş vermesini saygıyla seyrettim.

Kaliteli bir film.

Demokrat değilim.

Filistin,Mısır,Pakistan,Hindistan’da milyonlarca insanı şeker kamışı,muz,kakoo ,doğal gaz için katleden İngiliz liberal-demokratlardır!

Cezair,Sudan,Afrika vs.vs gibi yerlerde milyonlarca insanı katleden Fransız laik-demokratlardır!

Kongo’da 10 milyon afrikalının kolunu kauçuk,altın,gümüş,kalay,inci gibi maddi zenginlik kaynağını temin etmek için kesen,öldüren Belçika’lı demokrat laiklerdir!

Irak’da milyonlarca insanı petrol için katleden Amerika’lı demokratl laikler ve yerli işbirlikcileridir!

sezgin

güzel söylüyorsun da kardeş, iskoçlar da ingilizlerin koltuk değneğidirler tıpkı irlandalılar gibi… söylediğin ülkelerde zulüm yapıp, sömürürken; iskoçlar ingiliz üniforması içinde onlara yardımcı oluyorlar. biraz tarih okuyalım lütfen.

film güzeldi cok guzeldi demokratlıkla ne alakası varsa osamn yavuz yorum yazmıs .sacmalamıs. bizi ilgilendirmez kimin ne b.k yedigi ama demokratlık ve laiklikle alakalı tutulması anlamsı bu filmin. ve laik demokratlar mı yıllarca katletmis insanları . neden yalan ve asılsız yorum yapıyorsunuz.. anlamını bilmediginiz cumleler kurmayın. demokrat ve laik olmak asıp kesmek ve katletmek mi? terbiyesizlik yapmayın.. filistinde mısırda pakistanda hindistanda cazeyir sudan afrika kango vs orada katledilenler insanlar kimin tarafından katledilirse katledilsin biz türküz ve kendimize bakalım artık .mekanları cennet olsun ama bizi ilgilendirmez. sen ulkemizde ki sehitlerimizi hic onemsiyormusun osman kardes?. sana sorsalar senın verecedin cevap evet laik… Read more »

Demokrasi ve laiklik ülkelerin iç yönetim şekilleridir ve bahsettiğin tüm o katliamların nedeni SÖMÜRGECİLİK-İMPARATORLUK-KRALİYET ve bugün için baktiğınızda GLOBALLEŞME’nin sonuçlarıdır. Demokrasi insan oğlunun “uygulayabildiği” en düzgün devlet, ülke yönetme şekli en ideali olmadığı doğrudur ve bu sadece o ülkede yaşayanların yönetilmesine ilişkin bir modeldir. Laiklik ise basitçe din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması dolayısıyla devlet işlerine sömürmeye müsait duygusal konuların katılmamasıdır çünkü din siyasi değil duygusal bir konudur. Hal böyle iken bahsettiğiniz ülkelerin geçmiş yüzyıllarda eleştirdiğiniz laikliğe aykırı olarak DİN ADINA çıktıkları seferlerden, kiliselerin görevlendirdiği ordulardan ve yine kiliselerin hakim olduğu krallık, imparatorluklardan hiç haberiniz yok sanırım. İspanyol ordusu ve… Read more »

millirüyacı

şuraya senin yerli ve millinle ilgili bir parantez açmak zorundayız: https://www.vizyonfilmizle.tv/37181-apocalypto-2006-film-izle.html
filmdeki mayalar yerli ve milliyi temsil ediyor;filmin sonundaki ispanyollar ise emperyal bir güç; yorumu size bırakalım.