BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Gen 2006 Türkiye / Yerli Film-

Eski bir akıl hastanesinde yeni göreve başlayan psikiyatrist Dr. Deniz, hastaneye gelidiği ilk gün bir intihar ile karşılaşır. Olayı araştırmak için hastaneye gelen iki polis ise hava şartlarından dolayı mahsur kalır ve geri dönemezler. Akıl hastanesi, 3 gün içerisinde işlenecek vahşi cinayetlerle sarsılacak ve herkesin herkesten şüphelendiği, korkunun hüküm sürdüğü bir karabasan haline dönüşecektir.Nadir ve başarılı Türk gerilim filmlerinden olan Gen, bir akıl hastanesinde dönen inanılmaz olayları konu alıyor. Ünlü oyuncuların da yer aldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Kamera ve çekimler harika, geçişler fena sayılmaz. Fakat diyaloglar ve seslendirme o kadar vasat ki bu film için sinema bileti alanlara yazık olmuş. Doğa Rutkay tiyatro da göstermiş olduğu orta halli başarının keşke yarısını burada ki oyunculuğunda da gösterebilseydi.
Olamayınca olmuyor Doğa hanım. Hepimizin zamanına yazık lütfen bizleri de kendinizi de daha fazla üzmeyin.

Gio

Admin rica etsem Aile arasındayı ekleyebilirmisin?

Kötü bir film. Dialoglar son derece yüzeysel. Umut ve özgüven duygusuna anlamlı katkı sunabilecek bir cümle duyamadım. Yaşamın gaddar ve kıyıcı taraflarının gönül dünyamızda açtığı yaraları onarabilecek,uyarıcı ve uyandırıcı bir etki yapabilecek nitelikte bir dialog bulamadım. Film hiçbir bakımdan olmamış…

antiX

daha önce izlemediğime üzüldüm; bu tür için fena deneme olmamış,eminim izleyici yorumlarıyla oturması gereken yeri bulur-bulmuştur.keşke ortalama izleyici aklı-popülist/gişe/hasılat-kaygılarıyla başedebilseler, bilimsel bir başkaldırıyı sinema sanatına armağan edebilseler,kanımca yakınında çok dolaşmışlar. şüphesiz konuya daha hakim izleyiciler güç katacaklardır.