BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-A Fábrica de Nada / The Nothing Factory 2017 Portekiz / Türkçe Altyazılı-

Bir gece fabrika çalışanları, üretim merkezindeki aletlerin sökülerek kaçırıldığını farkeder. Bunu yapan fabrikanın sahibidir ve olaya tepki göstermek için işçiler organize olur. İşten çıkarmalar başlar ve pazarlıkların sürerken işçiler baskı altına alınır. Bu haksız ve hukuksuz işçi kıyımı herkesi etkileyecektir.Cannes dahil toplamda 17 ödül kazanmış olan ve bir işçi direnişini sinema diliyle anlatan bu yapımı sizlere ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI, FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
izleyici

arkadaş dünya yanıp yıkılıyor bayan bacı dünyayı don değiştirerek düzelteceğinimi sanıyor acaba?yönetmenimiz bu yoz ve lümpen antitezden aydınlık bir gelecek beklemeyinmi demeye getiriyor;hele otel odasında bulunan likörlü çikolataya çekilen görmemişlik muamelesi bok küreğiyle şehir turu yapma isteği geliştiriyor resmen: gördüğünün direk ağzına vur!yönetmeninden oyuncusuna kadar hepsi kafayı sıyırmış bu filmde:sahici olan iflas ve polislerin demokrat tavrı gerisi tıraş.

antiX

ağır ve vizyonu pek sağlam olmayan yapım;dünya yı yeniden keşfe çıkılmış havası hakim,oysa kadim bir gelenek var partisi sınıf savaşımı ve onca ülke deneyimi pratiğiyle…anlatılmak istenen kapitalizmin iflası ise burada çok sağlam teorik tahliller bulamayacaksınız, öylesine üzerinden geçilmiş.yinede havanın işçiye dönmesi ve rüzgarın işçiden yana olmasını gözlemlemek güzel; darısı kokuşmuş dünyanın başına!