BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.


Puanla:
0 / 10

-HaOfe MeBerlin / The Cakemaker 2017 2018 İsrail,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Oren, İsrail'de yaşayan evli ve Almanya'ya iş için giden bir adamdır. Eşcinsel olan Oren, Berlin'deki bir pastaneye sık sık gitmekte ve orada pasta yemektedir. Zamanla pastacı Thomas ile Oren arasındaki yakınlaşma ilişkiye dönüşür. Fakat bir süre sonra Oren'in ölümü haberini alır. Bu haberle yıkılan Thomas, onun karısının işyerinde çalışmayı deneyecektir. İsrail'in Oscar adayı olan film, farklı kültürlerin, aşkın, ailenin ve gastronominin harmanlandığı dram türünde etkileyici bir yapım olarak değerlendiriliyor. Bu filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

7
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
remy

Gayet güzel ama hüzünlü bir film. Eşcinsellik tarihten önce de vardı şimdi de var ve olacaktır da. Herkesin hayatı kendine özeldir ve istediği gibi yaşar ve hesabını da sadece rabbine verir. Kimseyi ilgilendirmez. Son yorum güldürdü. Bu kadar yaygaraya ne gerek var? Bir film izlemekle gey olunmaz ki! O kadar basit mi? Geyliğe özenilmez ki! Bu tamamen hislerle duygularla alakalı. Aslında Allahın yarattığı şu dünya sisteminde herkes kendine biçilen rolü oynar. Onlar da bu dünya sisteminde yaşıyorlar. Sevmeyebiliriz ama yermeyelim de. Hüzünlü bir aşkı anlatan güzel izlenesi bir film.Emeğinize teşekkürler

Ahmet Soylu

eşcinsellik hiç bir zaman özenilmemeli asla denenmemesi gerekir çünkü eşcinsellik diye bir şey yoktur sapık insanların hayali olarak uydurduğu olmayan bir şeydir.şeytanın erkekleri günaha sokmak için uyguladığı bir yöntemdir.erkekliğinize sahip çıkın , sapık düşünceleriniz varsa aklınızdan silin düşünmeyin.görünüşü nasıl olursa olsun sperm üretebilen , kadın yumurtasını dölleyebilen her insan erkektir.Allahın sizi bu dünyaya erkek olarak getirdiği ve bunun Allahın bir lütfu olduğunu düşünün.Karşınızdaki her erkeğe ve erkekliğine saygı duyunki oda size saygı duysun..

Ali

Ferzan Özpetek filmlerine benzemiş. Ağır ama yormayan..Berlin’e gitmiş ama hiç beğenememiştim şehri. Yine aynı duygular içindeyim. Oyunculuklar güzel, konu güzel, müzik güzel. İzleyin bence.

melek

Konuya bak…israil filminden başka ne beklenirdi ki

Yönetmek şekilci imaja,ritüellere indirgenmiş,Tevrat ahlakı ve bilincinden kopuk yahudi dindârlıgına eleştirel nitelikte bir film. Ritüel ve söylem dindârlıginda yahudi karı kocanın şehvet sapkınlıgı üzerinden Israil-Yahudi toplumuna eleştirel nitelikte bir film. Sinema sanatı anlatımı bakımından kötü bir film

güven_cik

sağlam bir anlatı…

tulyn34

eşcinsellik hakkında fazla bilgi sahibi değilim, fakat filmi izleyince o kadının yerinde olmak istemezdim..çok tuhaf bir durum oldu..hem kocasıyla hem karısıyla bir ilişki…film 3-4 kişi arasında geçiyor ama konu olarak normal yaşam içerisinde yaşamadığımız bir hayat olduğundan sonu ne olacak diye sıkılmadan merakla izlediğim bir filmdi..