BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Raazi 2018 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Raazi 2018 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

1971 yılındaki Hindistan - Pakistan arasındaki savaşta Hint asıllı güzel kadın Sehmat önemli bir yer tutmuştur. Sehmat, ülkesi için Pakistanlı bir asker ile evlenir. Tek amacı ondan gerekli bilgileri alıp ülkesine bildirmek ve bu askeri öldürmektir. Bu nefessiz ve gerilimli yaşam, genç kadının ülkesine borcudur. Sehmat'ın gerçek yaşamından alınan film, oldukça başarılı kurgusu ve gerilim dolu konusuyla beğeni topluyor. Savaşta, ülkesi için ajanlık yaparak hayatını hiçe sayan bir kadını anlatan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ayten Topçuoğlu

Zavallı insan hayatları,dünyadaki oyun kurucuların elinde heba olup gitmekte.Ne yazık ki bu güzelim dünya kimseye kalmıyor,ölen öldüğü ile kalıyor kazanan da sömürücüler,silah tüccarları.Geçmişte böyleydi,halen de devam etmekte,bize sunulan bu drama da ,kahramanlık ,özgürlük ,istihbarat,aşk bana bunları düşündürdü.Vizyon filme teşekkürler.🌺🌺

CAFER

Harika bir film bence mutlaka izlenmeli Vizyon filme teşekkür ederim

boldpilot

harika bir filmdi,teşekkürler admin,elinize emeğinize sağlık,

pittiuomo

Bayıldım harika filmdi,Aslında iki harika kardeş devlet İngiliz oyunlarıyla düşman olmuşlar hiç neden savaşıyoruz diyen yok

okuyucu

“Bangladeş’in Pakistan’dan ayrılmak istemesi üzerine, ABD destekli Pakistan ordusu, Cemaat-i İslami’nin de yardımıyla Bangladeş’in bağımsızlığını engellemek istedi.
1971 yılında askeri yönetim ilan eden Pakistan, sosyalist ve laik Bangladeş Avami Birliği’nin kazandığı 1970 seçimlerini geçersiz ilan etti ve başbakan Mucibur Rahman’ı tutukladı….”
yukarıdaki özette ingilizler kimi kucakta hoplatıyor öküz;okuma bilmez,tarih bilmez cahil mal!aşagıdakilerre bir bakta beynine biraz kan gitsin.
http://haber.sol.org.tr/dunyadan/siyasal-islam-hep-abdnin-araci-oldu-haberi-77159
http://haber.sol.org.tr/dunya/turkiyenin-sahip-ciktigi-cemaat-i-islami-nedir-lideri-neden-asildi-155717