SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Raazi 2018 Film izle

Raazi 2018 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Raazi 2018 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

1971 yılındaki Hindistan - Pakistan arasındaki savaşta Hint asıllı güzel kadın Sehmat önemli bir yer tutmuştur. Sehmat, ülkesi için Pakistanlı bir asker ile evlenir. Tek amacı ondan gerekli bilgileri alıp ülkesine bildirmek ve bu askeri öldürmektir. Bu nefessiz ve gerilimli yaşam, genç kadının ülkesine borcudur. Sehmat'ın gerçek yaşamından alınan film, oldukça başarılı kurgusu ve gerilim dolu konusuyla beğeni topluyor. Savaşta, ülkesi için ajanlık yaparak hayatını hiçe sayan bir kadını anlatan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
CAFER

Harika bir film bence mutlaka izlenmeli Vizyon filme teşekkür ederim

boldpilot

harika bir filmdi,teşekkürler admin,elinize emeğinize sağlık,

pittiuomo

Bayıldım harika filmdi,Aslında iki harika kardeş devlet İngiliz oyunlarıyla düşman olmuşlar hiç neden savaşıyoruz diyen yok

okuyucu

“Bangladeş’in Pakistan’dan ayrılmak istemesi üzerine, ABD destekli Pakistan ordusu, Cemaat-i İslami’nin de yardımıyla Bangladeş’in bağımsızlığını engellemek istedi.
1971 yılında askeri yönetim ilan eden Pakistan, sosyalist ve laik Bangladeş Avami Birliği’nin kazandığı 1970 seçimlerini geçersiz ilan etti ve başbakan Mucibur Rahman’ı tutukladı….”
yukarıdaki özette ingilizler kimi kucakta hoplatıyor öküz;okuma bilmez,tarih bilmez cahil mal!aşagıdakilerre bir bakta beynine biraz kan gitsin.
http://haber.sol.org.tr/dunyadan/siyasal-islam-hep-abdnin-araci-oldu-haberi-77159
http://haber.sol.org.tr/dunya/turkiyenin-sahip-ciktigi-cemaat-i-islami-nedir-lideri-neden-asildi-155717