BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Eternal Road / Ikitie 2017 Finlandiya,Estonya,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Amerika'da yıllarca çalıştıktan sonra Finlandiya'ya dönen sendika aktivisti Jussi, gecenin bir saatinde evinden kaçırılır. Ketola, kendisini kaçıranların planlarını bozarak ellerinden kaçar ve sınırın ötesine, Sovyet tarafına geçer. Gözleriyle görüp tecrübe etmemiş birinin asla inanmayacağı şeyler yaşayan Ketola'yı Sovyetler Birliği polisinin yardımı ile yeni bir kimlik, yeni bir iş ve yeni bir eş beklemektedir. Peşindeki insanlardan kaçarken, Sovyet Rusya'ya sığınan Ketola'nın başına gelenlerin anlatıldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

2
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
komünevur

Sovyetler Birliği, Komünist İşçi cenneti diye yola çıkanların; düştükleri “İnsanlık Cehennemi’ndeki” baskı, zulüm ve katliamı anlatan güzel bir film. Fakat, filmde ki gizli mesaj; “Komünizm’i eleştiriyoruz, ama bunu mecburiyetten yapıyoruz, şeklinde”…

antiX

sosyalizm karşıtı “medeni”avrupa düdürüsü filmlerinden.izlemezseniz birşey kaybetmezsiniz.