BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-A Man of Integrity / Lerd 2017 İran / Türkçe Altyazılı-

Eskiden bir üniversitede profesör olan ve haksızlık sonrasında işinden atılan Rıza, eşiyle taşınır. Artık Japon balığı üreticiliğiyle uğraşmakta, kendi halinde bir yaşam sürmektedir. Ama çiftliğinin yanındaki son derece güçlü bir şirket Rıza'nın yoluna taş koymaya kararlıdır. İran'daki hukuk sistemi kimin için çalışmaktadır?İran'daki toplumsal karmaşayı ve adam kayırmacılığı, rüşveti eleştiren film Cannes festivalinden ödülle döndü. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Osman Yavuz

Yaşama saygılı ve anlamlı yaklaşmak lazım. Tarihsel bilginin nihai amacı ve anafikri, insan yaşamını kavramaktır. Ve insanın acısına,onuruna ve sosyal adalet talebine temas etmeyen hiçbir felsefî ve politik söylem hakikate temas etmiş olmaz. Saygın ve güvenilir de değildir. Devlet, iktidarın rantından palazlanan egemen sınıfın baskı aracı olmamalıdır. Devlet, öteden beri hem ülkemizde hemde ortadogu devlet kültüründe egemen sınıfın çıkarlarına göre düzenlenmektedir. Halbuki siyaset onurlu insan yaşamının güvencesini saglamaya yönelik arac olmalıdır. Siyaset; adalet ve ahlaki degerlerin ikamesi için,hakikatin tedavüle girmesi ve insanın iyiliği için hareket etmektir. İnsanın acısına temas etmeyen,sosyal adalete temas etmeyen siyaset şifaya vesile olan nitelikte değildir. Malesef… Read more »

vatandaş

filmde: daha çok rejim baskısı mafyalaşma ve rejimin muhalif gördüğü unsurlara karşı toptan yoketme biçiminde özetleyebileceğimiz yaklaşımı-işsiz bıraktırma,malına mülküne paramiliter güçler kullanarak elkoyma,göç ettirme,çocuklarının eğitimine engel olma ,fişleme,itibarsızlaştırma…ve insan aklına gelebilecek her türlü rezilliğin önünün açıldığı ve üretildiği hastalık dersecesinde olaylar ele alınmış… muhalif ancak edilgen bir dille çevrilmiş;aldığı puan bence yüksek,ağır bir film vaktiniz varsa izleyin

Oldcity

Yahu susayim susayim diyorum, yillardir bu siteden bayilarak film izlerim. Filmlerle ilgili izleyici yorumlarini hep dikkate alirim cunku yorumlar genelde yaniltmadi. Admin oyle bir izleyici kitlen varki masallah butun yorumlar satir satir edebi, felsefi, siyasi, politik vb bilgi birikimleriyle dolu. Demem o ki film iyi mi kotu mu, begendiniz mi begenmediniz mi bi de onu yazsaniz.. Herkes yurumus gitmis bi ben cahil kalmisim zaar 😕 ADMİN: SİZ DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZ SAYESİNDE VE YILLAR İÇİNDE OLUŞTURDUĞUMUZ “HİÇBİR SİTEDE OLMAYAN İÇERİKLERİMİZLE” DİĞER SİTELERDEN AYRILMAKTAYIZ. YORUM YAPAN YAPMAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. BURASI, BİRBİRİMİZİN KİŞİLİK HAKLARINI RENCİDE ETMEDİĞİMİZ SÜRECE BİLGİ PAYLAŞIMI AÇISINDAN DA ÜST SIRALARDA… Read more »

işçi

hacı birikimlerini ülkemizden esirgeyerek ,mahrum bırakarak bizi düçar etiğinin farkındasın umuyoruz; sahip bize yorum yaz!

sapık düzenin sapık iktidarı

iran molla devrimi, iran halkının emeğini ve yeraltı yer üstü zenginliklerini emperyalist tekellere ucuza kapatma tezgahı. neredeyse 40 yıldır süren ambargo-malı ucuza kapatma halkı beleşe çalıştırma açık ve kesin yoz ve yobaz bir diktatörlük kurmakla mümkün;ne güzel batı ve emperyalist tezgahı değilmi? tereyağından kıl çeker gibi halkları köleleştirebiliyorsunuz;yaygın ve bulaşıcı bir aklı hastalığıyla halkları en küçük hücrelerine kadar böle biliyor birbirlerine karşı kullanabiliyorsunuz.bir araya gelip kafa kafaya verip bu tezgahtan kurtulma çareleri geliştirmelerini kendiliğinden engelleyebili
yorsunuz…iranlı mültecilerin dediği gibi: molla, büyük şeytan!