SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Bird Box 2018 Film izle

Bird Box 2018 Film izle
Puanla:
10 / 10

-Bird Box (Kafes) 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

İnsanları sadece bir bakışta çılgına çeviren garip bir kötülük dünyayı tüketmiştir. Bu gizemli güç dünyadaki nüfusu azalttığında, Malorie bilinmeyenle yüzleşmek ve iki çocuğuyla birlikte güvende olabilecekleri bir yere sığınmak zorundadır. Üstelik yolculuk sırasında ne olursa olsun gözleri bağlı olmalıdır. Sandra Bullock'ın başrolünde yer aldığı ve gizemli bir varlıktan kaçısın anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6 Yorum sayısı
2 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
8 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
qumru

Ben hiç izleyemiyorum…Hiçbir link çalışmıyor…

ADMİN: FİLME AİT VSHARE HARİÇ TÜM SEÇENEKLER SORUNSUZ ÇALIŞKAMTADIR.

meraklı

Gerilimi ve mesajıyla kaçmayacak film, izleyin pişman olmayacaksınız.

contravolta

Konu tamamen Stephen King’in The Mist (Sis) romanindan esinlenme. Filmin gectigi mekanlar da zaten 2007 yapimi The Mist filmine cok benziyor. Dolayisiyla yarisinda kapattim. Sandra Bullock benim fikrimce romantik komedi oyuncusu.Diger oyunculuklar da oldukca acemice. Film tutkunu biriyseniz bence baska bir film secin…The Mist mesela.

contravolta

bu filmin de da kitap uyarlamasi oldugunu bilmiyordum. Cehalet iste. kusura bakmazsiniz artik ama The Mist daha iyi be…

Kaanilsu

Arkadaşı dinleyip izlememezlik yapmayın. Söylediği şeylerle alakası yok! Mist filmiyle ne alakası var? Bir yeri süpermarkette geçiyor diye Mist filminden mi esinlenmiş oluyor? Sandra Bullock’ı da sığ film bilginle sınırlandırıyorsun ya daha ne diyeyim sana 🙂 Speed filmini izle anlarsın! Kesinlikle başarılı bir film herkese tavsiye ederim!

hayalperest

gerçekten sonuna kadar keyifle izlediğim seçkin filmler arasında yerini aldı. ilginç bir konuya sahip. ve oyuncular. harika. vaktiniz varsa mutlaka izleyin. farklı bir konuya sahip.

vatandaş

Herşeyin görsellik olduğu sinemayla körlüğü anlatmak iç karartıcı ve sıkıcı tabi;İçimize kök salmış dinsel motivli mitoslara gönderme yapılmış sanırım.-periler cinler v.s- Çocuklarla mülkiyet ilişkisini aşan yaklaşım ayrı bir eğitim konusu…aşar.Telefonu çoban değeneği gibi -dürtükleme aracı- kullanan bizler için marjinal. Aldığı puan kadar film olduğunu yazmakta fayda var.

Hadiye

Daha İyi Bir Dünyada, After the Wedding, Brothers gibi filmlerinin yönetmeni Susanne Bier nasıl olur da bu kadar kötü bir filme imza atabilir, onuncu sınıf Amerikan filmlerinden bile kötü olmuş… Jack’in Yaptığı Ev de çok kötüydü, çanlar Danimarka sineması için çalıyor…