BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
10 / 10

-Bird Box (Kafes) 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

İnsanları sadece bir bakışta çılgına çeviren garip bir kötülük dünyayı tüketmiştir. Bu gizemli güç dünyadaki nüfusu azalttığında, Malorie bilinmeyenle yüzleşmek ve iki çocuğuyla birlikte güvende olabilecekleri bir yere sığınmak zorundadır. Üstelik yolculuk sırasında ne olursa olsun gözleri bağlı olmalıdır.Sandra Bullock'ın başrolünde yer aldığı ve gizemli bir varlıktan kaçısın anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

9
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
melih güleç

Kötü olmak aslında ,taklitten kaynaklı,insanlar gördüklerini taklit eder.Kötü olayları görmesek ve duyduklarımızdan etkilenmesek,çevremize ve kendimize zarar veremiyor kısaca kötülüğü taklit etmiyoruz.Suçluların etkilenmemesi zaten kötülüğün kendilerinde var olmasından kaynaklı.Anladık anladık da o kuşlar günlerce havasız bir kutuda nasıl sağ kaldı…yani ne oldu o çocuğa

qumru

Ben hiç izleyemiyorum…Hiçbir link çalışmıyor…

ADMİN: FİLME AİT VSHARE HARİÇ TÜM SEÇENEKLER SORUNSUZ ÇALIŞKAMTADIR.

meraklı

Gerilimi ve mesajıyla kaçmayacak film, izleyin pişman olmayacaksınız.

contravolta

Konu tamamen Stephen King’in The Mist (Sis) romanindan esinlenme. Filmin gectigi mekanlar da zaten 2007 yapimi The Mist filmine cok benziyor. Dolayisiyla yarisinda kapattim. Sandra Bullock benim fikrimce romantik komedi oyuncusu.Diger oyunculuklar da oldukca acemice. Film tutkunu biriyseniz bence baska bir film secin…The Mist mesela.

contravolta

bu filmin de da kitap uyarlamasi oldugunu bilmiyordum. Cehalet iste. kusura bakmazsiniz artik ama The Mist daha iyi be…

Kaanilsu

Arkadaşı dinleyip izlememezlik yapmayın. Söylediği şeylerle alakası yok! Mist filmiyle ne alakası var? Bir yeri süpermarkette geçiyor diye Mist filminden mi esinlenmiş oluyor? Sandra Bullock’ı da sığ film bilginle sınırlandırıyorsun ya daha ne diyeyim sana 🙂 Speed filmini izle anlarsın! Kesinlikle başarılı bir film herkese tavsiye ederim!

hayalperest

gerçekten sonuna kadar keyifle izlediğim seçkin filmler arasında yerini aldı. ilginç bir konuya sahip. ve oyuncular. harika. vaktiniz varsa mutlaka izleyin. farklı bir konuya sahip.

vatandaş

Herşeyin görsellik olduğu sinemayla körlüğü anlatmak iç karartıcı ve sıkıcı tabi;İçimize kök salmış dinsel motivli mitoslara gönderme yapılmış sanırım.-periler cinler v.s- Çocuklarla mülkiyet ilişkisini aşan yaklaşım ayrı bir eğitim konusu…aşar.Telefonu çoban değeneği gibi -dürtükleme aracı- kullanan bizler için marjinal. Aldığı puan kadar film olduğunu yazmakta fayda var.

Hadiye

Daha İyi Bir Dünyada, After the Wedding, Brothers gibi filmlerinin yönetmeni Susanne Bier nasıl olur da bu kadar kötü bir filme imza atabilir, onuncu sınıf Amerikan filmlerinden bile kötü olmuş… Jack’in Yaptığı Ev de çok kötüydü, çanlar Danimarka sineması için çalıyor…