SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Under the Silver Lake 2018 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Under the Silver Lake 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

33 yaşındaki Sam, apartmanın havuzunda yüzen bir kadınla tanışır ve kadın ertesi gün ortadan kaybolur. Sarah'ın aniden kayboluşu büyük bir gizem yaratır. Sam, genç kadını bulmak ve sırrı çözmek için Los Angeles'ta sürreal bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk onu Melekler Şehri'ndeki en korkunç gizemlerin, skandalların ve komploların derinliğine sürükleyecektir. Cannes Festivalinde gösterim şansı bulan film, izleyiciyi kara komedi ve gizemli bir yolculuğa çıkarıyor. Değişik yorumlar alan bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
esinderella

Çöp. Fragmanı izlemek bile zaman kaybı..

Filmci baba

Zaman kaybı…

Sazi

Bu kadar reklam mi olur be. Film takılıyor. Guncelliyorsun. Tekrar tekrar
Reklam veriyor. Yine takılıyor yine guncelliyorsun yine reklam veriyor. Zaten sayfa reklam dolu. One match’inide one bet’inide. Yemin ederim sinemada daha ucuz

yardımcı

Tarayıcı ne kullanıyorsanız-firefox,opera,chrome- ona uygun noScbrit veya AdGuard reklam engelleyici EKLENTİ sini kurup izlemelisiniz; malum her yer reklam dolu. Genelikle modemi kapatıp 10 sn bekleyip açmak daha hızlı ve stabil bağlantı sağlayabiliyor bilginize.

Hadiye

Amerikan sisteminin klişelerini klişelerle eleştiren filmlerden değil, tatlı bir LA masalı gibi uykudan önce ve büyükler için…