BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-An Elephant Still Sitting / Da xiang xi di er zuo 2018 ÇİN / Türkçe Altyazılı-

Öğrenci Bu, kendisine durmadan kaba güç gösteren Shuai’i, merdivenden aşağı iterek kaçar. Bu’nun sınıf arkadaşı Ling, annesinden uzaklaştıkça öğretmenine karşı aşk duyguları beslemeye başlar. Shuai’nin ağabeyi Cheng, bir arkadaşının intiharından kendini sorumlu tutar. Bu’nun yaşlı komşusu Bay Wang’ın oğlu, babasını bir bakım evine yatırmak ister. Tüm karakterlerin bu davranışlarının ortak nedenleri vardır...Çin'in kuzey bölgesindeki fillere karşı bir inanıştan doğan insan etkileşimlerini konu alan bu başarılı yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
hank

muhtesem

cenabeddin

yeni tasarımda filmlerin orijinal isimlerini yazarsan güzel olar.

Hadiye

Emek veren herkesin ellerine sağlık Sayın Admin, belki bir “Yönetmenler” kategorisi olsa ilaveten iyi olurdu. Ama olmasa da olur, değil mi ki sinema salonlarında bile gösterim şansı bulamayan güzel filmler oturma odamıza kadar geliyor… Şükredelim, izleyelim.

Hadiye

Bo Hu bu filmi yaptıktan sonra Goethe’nin Genç Werther’in Acıları’nı yazdıktan sonra yaptığı gibi bir altmış yıl daha yaşamayı düşünmemiş. Ne güzel film, ne güzel yönetmen, ne güzel ölüm.