An Elephant Still Sitting Film izle, Da xiang xi di er zuo Çin Filmi izle, An Elephant Still Sitting 2018 Altyazılı izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-An Elephant Still Sitting / Da xiang xi di er zuo 2018 ÇİN / Türkçe Altyazılı-

Öğrenci Bu, kendisine durmadan kaba güç gösteren Shuai’i, merdivenden aşağı iterek kaçar. Bu’nun sınıf arkadaşı Ling, annesinden uzaklaştıkça öğretmenine karşı aşk duyguları beslemeye başlar. Shuai’nin ağabeyi Cheng, bir arkadaşının intiharından kendini sorumlu tutar. Bu’nun yaşlı komşusu Bay Wang’ın oğlu, babasını bir bakım evine yatırmak ister. Tüm karakterlerin bu davranışlarının ortak nedenleri vardır... Çin'in kuzey bölgesindeki fillere karşı bir inanıştan doğan insan etkileşimlerini konu alan bu başarılı yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hank
2 yıl önce

muhtesem

cenabeddin
2 yıl önce

yeni tasarımda filmlerin orijinal isimlerini yazarsan güzel olar.

Hadiye
2 yıl önce

Emek veren herkesin ellerine sağlık Sayın Admin, belki bir “Yönetmenler” kategorisi olsa ilaveten iyi olurdu. Ama olmasa da olur, değil mi ki sinema salonlarında bile gösterim şansı bulamayan güzel filmler oturma odamıza kadar geliyor… Şükredelim, izleyelim.

Hadiye
2 yıl önce

Bo Hu bu filmi yaptıktan sonra Goethe’nin Genç Werther’in Acıları’nı yazdıktan sonra yaptığı gibi bir altmış yıl daha yaşamayı düşünmemiş. Ne güzel film, ne güzel yönetmen, ne güzel ölüm.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x