SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Şüphe – Beoning 2018 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Burning / Beoning 2018 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Jong-Su, küçükken aynı mahallede yaşadıkları Hae-Mi ile tesadüfen karşılaşır. Afrika’ya gidecek olan Hae-Mi, Jong-Su’dan kedisine bakmasını ister. Afrika’dan bir arkadaşıyla dönen Hae-Mi ile birlikte bu 3 arkadaşın aralarında itiraflarla dolu bir süreç başlar. Vasıfsız bir genç, âşık olduğu güzel kız ile zengin ve küstah bir adam arasındaki öfke ve saplantı hikâyesinin anlatıldığı, Cannes dahil 26 ödül kazanmış olan bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Ayten Topçuoğlu

Her ödüllü filim gibi sonu seyirciye bırakıyor.Adam kızı ne yaptı ,kızı kendi istediği için mi yok etti ,nerede belli değil.Yoo Ah-in sevdiğim bir oyuncudur.Bir çok dizisini izledim.Burada da güzel oynuyor.Vizyon filmi yerde ararken gökte buldum dersem yalan olmaz.Siteyi tesadüfen buldum.Çok teşekkürler.???

Babişko

Murakami’nin 20 sayfalık kısa hikayesinden sinemaya uyarlanmış, yavaş sinemanın güzel örneklerinden. Sıradan ve gündelik olanın uzun gözlemlerle olağanüstü, sıradışı özelliklerinin keşfedildiği, konunun ağırlıklı olarak diyaloglarda geliştiği, seyretmek için sabır ve özel ilgi gerektiren sıradışı bir film. Çeviri ne kadar iyi kestiremedim. Çevirinin çok iyi yapılmış olması filmi anlamakta çok önemli.

nuri

Uyuz ötesi bir film. Sıkıntıdan patlayacağınızı garanti edebilirim. Bu filme kim bu kadar ödül vermiş anlamak mümkün değil…