BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Burning / Beoning 2018 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Jong-Su, küçükken aynı mahallede yaşadıkları Hae-Mi ile tesadüfen karşılaşır. Afrika’ya gidecek olan Hae-Mi, Jong-Su’dan kedisine bakmasını ister. Afrika’dan bir arkadaşıyla dönen Hae-Mi ile birlikte bu 3 arkadaşın aralarında itiraflarla dolu bir süreç başlar.Vasıfsız bir genç, âşık olduğu güzel kız ile zengin ve küstah bir adam arasındaki öfke ve saplantı hikâyesinin anlatıldığı, Cannes dahil 26 ödül kazanmış olan bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ayten Topçuoğlu

Her ödüllü filim gibi sonu seyirciye bırakıyor.Adam kızı ne yaptı ,kızı kendi istediği için mi yok etti ,nerede belli değil.Yoo Ah-in sevdiğim bir oyuncudur.Bir çok dizisini izledim.Burada da güzel oynuyor.Vizyon filmi yerde ararken gökte buldum dersem yalan olmaz.Siteyi tesadüfen buldum.Çok teşekkürler.???

Babişko

Murakami’nin 20 sayfalık kısa hikayesinden sinemaya uyarlanmış, yavaş sinemanın güzel örneklerinden. Sıradan ve gündelik olanın uzun gözlemlerle olağanüstü, sıradışı özelliklerinin keşfedildiği, konunun ağırlıklı olarak diyaloglarda geliştiği, seyretmek için sabır ve özel ilgi gerektiren sıradışı bir film. Çeviri ne kadar iyi kestiremedim. Çevirinin çok iyi yapılmış olması filmi anlamakta çok önemli.

nuri

Uyuz ötesi bir film. Sıkıntıdan patlayacağınızı garanti edebilirim. Bu filme kim bu kadar ödül vermiş anlamak mümkün değil…

x