BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Porto 2016 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Porto 2016 Portekiz,Fransa,Polonya / Türkçe Altyazılı-

Amerikalı Jake ile Fransız öğrenci Mati, birkaç tesadüfi karşılaşmanın arkasından bir gece beraber olurlar. Yaşadıkları beklenmedik, olabildiğince hür ve sarsıcı deneyim, yıllar sonra bile hatıralarında yer tutacaktır ve hayatlarında derin izler bırakacaktır.Hayatını kaybeden genç oyuncu Anton Yelchin’in son filmi olan ve dramatik bir aşk hikayesini anlatan, Jim Jarmusch'un da katkı sunduğu bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayten Topçuoğlu
1 yıl önce

Karanlık mekanlar,iki insan arasında aniden oluşan tutku,geri dönüşleri olan bir filim.İnsan içinden gelen duygulara ,izin verdiği sürece devam ediyor ,zorlamaya gelmiyor.Psikolojik,duygusu yoğun bir filim,ben beğendim.Aktörün genç yaşta trajik ölümüne üzüldüm.Daha önce hiç bir filmini izlememiştim,ölümünden sonra 5 filmi vizyona girmiş,bu da onlardan sanırım son çevirdiği.Ne diyelim 6 aylık ken amerikaya göç etmiş , yerleşmiş buz patenci ailenin 27 yaşındaki evladı,sonu acı olmuş.?

Hadiye
1 yıl önce

Anton Yelchin’in genç yaşta ölümüne mi yanalım, kısacık kariyerini Gabe Klinger denilen ölü doğmuş yönetmenin filmiyle noktalamasına mı bilemedim valla… Birisi bu “yönetmen”e sinemayı bırak pazarlamacılık yap sen en iyisi desin, yoksa herkesin parasını ve zamanını çalmaya devam eder bu gidişle:)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x