BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Broderskab / Brotherhood 2009 Danimarka,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Lars, askerlerle yakınlaştığı için ordudan atılır. Göçmen karşıtı neo-Nazi gruptaki Jimmy ile tanışınca hayatı değişir. Jimmy, aralarına katılmasını teklif eder. Lars ile Jimmy arasındaki dostluk, tatil için gittikleri bir deniz kenarında bambaşka bir yola girer. İkilinin arasındaki yakınlaşma bir süre sonra hüzünlü bir aşka doğru yelken açacaktır.Eşcinsel eğilimleri olan iki gencin, buna karşıt ve ırkçı bir grup içinde yaşadığı dramatik anları konu alan Danimarka filmini SİZE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
filmci

Çok güzel pek çok şeyi bir arada işlemeyi başaran filmlerden biri . Madde olarak bakmayıp duygulara da önem verildiğini görmek istiyorsanız. İzleyin.

Ayten Topçuoğlu

Tercihler,sorgulanamıyor,insan yapısı içten gelen duygular.Zorla bastırılamıyor,bir yerde patlıyor.Samimi bir şekilde yansıtmışlar.Gerçekten kardeşimiydi,ihbar eden orasını pek anlayamadım.Çok emindi söylemez dedi, Gruba bağlılkık daha öne çıktı ve de kardeşini ihbar etti. Çeviri için teşekkürler.

Hadiye

Danimarka devleti faşistlik ve ırkçılık sadece Neo Nazilerin hasletleriymiş gibi gösteriyor, ama göçmenleri sınır kapılarından çevirenler, içeri aldıklarını da soyanlar, ıssız adalara hapsedenler, ailelerin bir araya gelmesini engelleyenler Neo Naziler değil herhalde. Buradaki küçük grup eşcinsellere karşı ama garip şeyler de olmuyor değil. Bir köşe yazarı bakın geçenlerde ne yazmış: “Avrupa’da yükselen sağ rüzgârların da ciddi eşcinsel destekçileri var. Anketlere göre, ırkçı Marine Le Pen’i Fransız eşcinsel erkeklerin üçte biri destekliyor. Almanya’da aşırı sağ AfD lezbiyen bir aday çıkardı ama eşcinsel haklarına karşıtlıkta Le Pen’den bile daha katı bir çizgide parti.”

Tozmik

Eşcinsel Sinema için Başyapıt niteliğinde bir film.