SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Puanla:
0 / 10

-Broderskab / Brotherhood 2009 Danimarka,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Lars, askerlerle yakınlaştığı için ordudan atılır. Göçmen karşıtı neo-Nazi gruptaki Jimmy ile tanışınca hayatı değişir. Jimmy, aralarına katılmasını teklif eder. Lars ile Jimmy arasındaki dostluk, tatil için gittikleri bir deniz kenarında bambaşka bir yola girer. İkilinin arasındaki yakınlaşma bir süre sonra hüzünlü bir aşka doğru yelken açacaktır. Eşcinsel eğilimleri olan iki gencin, buna karşıt ve ırkçı bir grup içinde yaşadığı dramatik anları konu alan Danimarka filmini SİZE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


2
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
2 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Hadiye

Danimarka devleti faşistlik ve ırkçılık sadece Neo Nazilerin hasletleriymiş gibi gösteriyor, ama göçmenleri sınır kapılarından çevirenler, içeri aldıklarını da soyanlar, ıssız adalara hapsedenler, ailelerin bir araya gelmesini engelleyenler Neo Naziler değil herhalde. Buradaki küçük grup eşcinsellere karşı ama garip şeyler de olmuyor değil. Bir köşe yazarı bakın geçenlerde ne yazmış: “Avrupa’da yükselen sağ rüzgârların da ciddi eşcinsel destekçileri var. Anketlere göre, ırkçı Marine Le Pen’i Fransız eşcinsel erkeklerin üçte biri destekliyor. Almanya’da aşırı sağ AfD lezbiyen bir aday çıkardı ama eşcinsel haklarına karşıtlıkta Le Pen’den bile daha katı bir çizgide parti.”

Tozmik

Eşcinsel Sinema için Başyapıt niteliğinde bir film.