BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ay'da İlk İnsan / First Man 2018 2019 ABD,Japonya/ Türkçe Altyazılı-

1969 yılında, Dünya'nın kaderini değiştirecek bir başarı gerçekleştirilir ve Neil Armstrong Ay'a ilk ayak basan insanoğlu olur. Sovyetlerle olan yarış, bu görevi zorunlu hale getirmiştir. Çok gizli tutulan NASA projesinin başarılı olması için tüm kaynaklar kullanılır. Neil Armstrong ise ailesinden bile vazgeçerek, belki de dönüşü olmayan sonsuz uzaya gidecektir.Neil Armstrong'un büyük Apollo 11 görevi sırasında yaşadıklarını, iç dünyasını ve Ay'a iniş macerasını anlatan bu yapımı HD KALİTEDE sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Damien chazelle son yillarin en iyi yönetmeni kesinlikle. Yine harika bir film

dünyalı

“Yönetmenin, o ünlü astronata bir kahraman olarak bayrak diktirmek yerine, acılı bir baba olarak kraterin kenarında kızına yaptığı son görevi göstermesi her baba yiğidin harcı değildir.”
propaganda filmi evet ama bunu ulusal düttürüyle karargah zortlatmalarıyla yapmıyorlar; sıçan deliğinde yaşayan düz dünyacı fareler!

try

yalancı sahtekar yahudiler

kunde gavs hazretleri

ruh hastası moloz

contravolta

Dunya’nin en bahtsiz adamini Ay’a yollamislar. Film koyu derecede dram ama bir o kadar egitici. Izlenmesi gerekir diye dusunuyorum.