SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Puanla:
0 / 10

-Ay'da İlk İnsan / First Man 2018 2019 ABD,Japonya/ Türkçe Altyazılı-

1969 yılında, Dünya'nın kaderini değiştirecek bir başarı gerçekleştirilir ve Neil Armstrong Ay'a ilk ayak basan insanoğlu olur. Sovyetlerle olan yarış, bu görevi zorunlu hale getirmiştir. Çok gizli tutulan NASA projesinin başarılı olması için tüm kaynaklar kullanılır. Neil Armstrong ise ailesinden bile vazgeçerek, belki de dönüşü olmayan sonsuz uzaya gidecektir. Neil Armstrong'un büyük Apollo 11 görevi sırasında yaşadıklarını, iç dünyasını ve Ay'a iniş macerasını anlatan bu yapımı HD KALİTEDE sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
dünyalı

“Yönetmenin, o ünlü astronata bir kahraman olarak bayrak diktirmek yerine, acılı bir baba olarak kraterin kenarında kızına yaptığı son görevi göstermesi her baba yiğidin harcı değildir.”
propaganda filmi evet ama bunu ulusal düttürüyle karargah zortlatmalarıyla yapmıyorlar; sıçan deliğinde yaşayan düz dünyacı fareler!

try

yalancı sahtekar yahudiler

kunde gavs hazretleri

ruh hastası moloz

contravolta

Dunya’nin en bahtsiz adamini Ay’a yollamislar. Film koyu derecede dram ama bir o kadar egitici. Izlenmesi gerekir diye dusunuyorum.