BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kardaki Küller / Ashes in The Snow Litvanya,ABD / Türkçe Altyazılı-

1941 yılında, Sovyet ordusu Baltık bölgesindeki ayrılıkçı güçleri zorunlu göçe tabi tutar. 16 yaşındaki Lina da bu insanlardan birisidir ve onun sanata olan tutkusu kendisini ayakta tutar. Her türlü zorluğa rağmen içindeki sanat aşkını diri tutarak hayatta kalmaya ve bu karanlığı yok etmeye kararlıdır.Tarihi bir dramatik öyküyü dokunaklı bir biçimde ele alan ve sanat tutkunu bir kızın gözünden aktaran bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
ayaktakımıCHE

Komünizm; bir insanın doğumundan ölümüne, yaşamının her anını baskı ve kontrol altında tutan, din hürriyetini tanımayan; “İnsanlık Tarihi’nin, en baş belası totaliter ve despotik bir rejimdir.” Cesedi ölmekle birlikte; zehirli fikirleri, hala genç nesillerde yaşatılmaya çalışılmaktadır.

en alttaki

bunu sizin söyleme hakkınız yok: çünkü sovyet üklsesini işgal eden bu tür acıların yaşanmasına kapı açan bizzat alman faşizmininin ve onun çanak yalayıcılarının kendisidir ve asıl amaçta zaten dünyanın ilk işçi devletinin sabote edilmesidir; alman savaş makinasının sovyetler birliği içinden kendine uşaklar devşirmesi neden anlaşılmaz geliyor.eşitlik ve özgürlük insanlığın ideali olamaya devam ettiği sürece kapitalizm karşıtı sosyalist idealde yaşamaya devam edecek; başka türlüsü doğanın tez-antitez-sentez işleyişine aykırı; ayrıca Che nin postal bağı olamazsınız: tıp öğrencisiydi, inandığı yeni dünya için kavgayı seçti;maliye bakanıydı ancak bırakıp Bolivya dağlarında mücadele etmeyi daha onurlu bildi;daha bin yıllarca yaşayacak efsaneyi ağzınıza almadan önce dişlerinizi fırçalayın;… Read more »

bitli CHE ve ayaktakımı

“en alltaki” kendini zaten tanımlamışsın ve tarihin kanalizasyonunda bitli CHE ile mutlu mesut yuvarlanın, ama leş gibi kokunuz toplum sağlığını tehdit ediyor. Her kuş beyinsiz metan gazı gibi; küfür ve kaba kuvvet ile içindeki pislikleri dışarı çıkarmışsın, ruh hastası robot. Siz önce; bitli efsaneleriniz ile birlikte; oturma organlarınızdaki dışkıları temizleyin, insanlık, din ve vatan- millet düşmanı komünistler… Not: Editör, böyle düzeysiz mahlukların yorumlarına yer verdiği için,cevabi yorumumdur, seviyeyi bu kadar düşürmemek lazım.

sosyalist

“lavrentiy pavloviç beria: stalin doneminde sovyet guvenlik orgutunu yoneten, temizlik adı altında katliamlar duzenleyen kisi. 1899’da abhazya’da-gürcistan- dogmus, 1953’te moskova’da ölmustur. stalin’in olumunden sonra basbakan yardımcılıgı gorevini ustlenmis ve onun yerine gecmeye calismistir. ancak rakipleri tarafından emperyalist ajanı olmakla suclanmis ve idam edilmistir”. belkide nesiller boyu sürecek nefretin arkasındaki alçak isim, parti işçisi olmakla insan olmak farklı şeyler; ne kadar uğraşırsanız uğraşın tek jenerasyonda, cehaletten pırlanta çıkarılamayacağını; evrimin zihin içinde geçerli olduğunu anlamamız gerektiğini not ediyoruz. azınlıklara mensup ideoloji işçilerinde görülmemesi mucize sayılacak, ülkemizin yakın tarihine egemen olmuş ve halen devam eden oldukça ağır bir sorundur; bu aşılmadan memlekete bahar… Read more »

x