BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Müze / Museo 2018 Meksika / Türkçe Altyazılı-

1985 yılında, 30’lu yaşlarında olan Juan ve Benjamin, okullarını bitirememiş 5 parasız tiplerdir. Artık hayatta tek başlarına bir şeyler yapmaya karar verirler. Bu amaçla Meksika’nın ünlü müzesini soymaya çalışırlar. Bir anda Meksika devletinin en çok aranan isimleri olacaklardır.Müze filmi, 1985 yılında Mexico City’deki Antropoloji Müzesi’nde yaşanan soygunu konu ediyor. Gael García Bernal başrolünde yer aldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Talat

Gael Garcia varsa filmdir

Narcisos

Museo filmi karakterlerin derinlemesine verilişi; kahramanımızın ic dünyasını da kamera hareketleri ve atmosferle bize hissettiren, sinemasal anlamda sizi etkisi altına alan ve oyuncuların performanslarının da etkileyici olduğu bir soygun filmi. Ancak oldukça farklı bir soygun filmi.Gercek bir hikayeyi barındırması da ilginç.Siddetle tavsiye olunur

cenabeddin

tozmik bi yorum yap da kararımızı verelim da

x