BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Angels Wear White / Jia nian hua 2017 ÇİN / Türkçe Altyazılı-

Çin'de, küçük sahil kasabasındaki bir otelde, iki kız bir adamın saldırısına uğrar. O gece resepsiyonda çalışan genç Mia olayın tek tanığıdır ama işini kaybetme korkusu yüzünden hiçbir şey söyleyemez. Kurbanlardan biri olan 12 yaşındaki Wen ise sorunların daha yeni başladığının farkına varır. Mia ve Wen, onlara tekinsiz gelen bu dünyada artık kendi yollarını aramaktadır.Antalya Altın Portakal Festivalinde de gösterilen ve toplamda 15 ödül kazanmış olan Çin filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
vedat

Filmi bağlayan önemli noktalarını özellikle çekmemişler, sürekli soru işareti bırakmışlar, izleyicinin tahminine ve hayal dünyasına bırakmışlar.
İzleyici film bittikten sonra hiç bir şey anlamayacak ama sürekli kafasında da sorular ve merak olacak.
Bu filmi bu düşünceyle yapmışlar, ilginç bir senaryo ve masrafsız, senaryoya göre başarılı sayılır, en azından ilgiyle izlettiriyor.

barolo

içeriginden dolayi izlemesi bile hayli zor olan bu filme söyliyebileceklerim… alçaklar. çocuk tecavüzcüleri. insan olabilme onurundan yoksun kalmis vicdansizlar vb… eline diline saglik çeviren arkadas.

Tozmik

Çin Sinemasından çarpıcı bir film.Kızlık zarı konusu ana tema olarak kullanılmış filmde.Filmin sonunu çok anlamadım.Acaba kızların zarımı esnekti yada bir dolapmı döndü.sonunu anlamadığım için spoiler sayılmaz.ilk açıklamada kızlıkları bozulmuştu.nolduda hastane yönetimi polisin baliz kanıtına rağmen ifade değiştirdi.kızlık zarının dikimi ile ilgili detaylarında yansıtıldığı benzersiz bir yapım..

x