BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

- The Girl in the Spider's Web 2018 İngiltere,Almanya,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Bilgisayar korsanı Lisbeth ve gazeteci Mikael, yeni araştırdıkları dosyada kendilerini suç ağının içinde bulurlar. Bu örümcek ağının içinde gerçeklere ulaşmaya çalışırken, daha derinlere ve hükümet bağlantılarına ulaşacaklardır. 2011 yapımı Ejderha Dövmeli Kız'ın devamı olan ve bir gizemi aydınlatmaya çalışan bir gazeteci ve bilgisayar korsanının hikayesinin anlatıldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

7
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
hulusi

Son yıllarda izlediğim en güzel bilişim filmlerinden birisi. film on numara mutlaka teknoloji ve bilgisayar bilişim konularına merakınız varsa hiç kaçırmayın. filmin aksiyonu bol. Yalnız filmde bazı hackerler fazla uçmuş bunlar sadece klavye değil silahda falanda baya iyiler. Tek saçma bulduğum bu yanı diğer her şeyi ile seneryo falan filan süper. izleyin.

Suvair

Altyazı rezalet. Çocuğunu adı August, çevirmen Ağustos diye çevirmiş :). Daha yüzlerce hatalı çeviri var.
“Rus suç yüzüğü” ney lan!!!

cendek

google translater… birlikte linc etmeyi öneriyorum.

expertiz

puanına aldanmayın; bu kalite kalite kaçmaz mutlaka izleyin

zoradam

3 puan etmeyecek bir film herşeyi klişe otobüs yolculuğunda bile bıkıp kaparsanız

turgut

6 puandan fazlasını hak ediyor.sürükleyici…

gisele

zaten 6 dan fazla almış 6.1 puan 🙂