BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-CLIMAX 2018 Fransa,Belçika,ABD / Türkçe Altyazılı-

90'lı yıllarda, Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden dansçılar bir araya gelir ve oldukça zorlu bir performansa hazırlanırlar. Provalar bitince parti yaparak bunu kutlayan 20 kişilik ekip, bir süre sonra birşeylerin ters gittiğini anlar. Her biri farklı korkular ve acılar hissetmeye başlar ve saldırganlaşırlar. Bu gerilim, dans ve seks dolu ortamın nedeni çok geçmeden anlaşılacaktır."Dönüş Yok" filmiyle adını duyuran ünlü yönetmen Gaspar Noé'nin, yaşanmış bir olaydan esinlendiği ve Cannes ödülüne layık görülen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz (+18!!).

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih
11 ay önce

Nefis. Tadi damagimda kaldi. En az 10 tekrar daha izlerim

fatih
1 yıl önce

sonunu getiremeden kapattığım ender filmlerden biri

zeroizmir
1 yıl önce

kültlerden biri… son zamanlarda izlediğim en başarılı filmlerden biri. karaca da yer bulamadığım için izleyememiştim bugun. her ne kadar izleyeni filme dahil ederken yine aynı “dönüş yok” ta olduğu gibi hipnotize dönüşlerden faydalanmış olsa da izlemeden ölmeyin

herdem
1 yıl önce

ilk 45 dkk izlenilmesi gereken bir film. 47. dkk dan sonrasi oyunculuk bitiyor… 47. dkk dan sonra 15 dkk dayandim.

amonyak
Reply to  herdem
11 ay önce

asıl olay 47den sonra başlıyor yüksek derecede lsd sıkıntısını gayette güzel oynamışlar, bilmedigin konu oldugu belli bu sekılde yorumlaman yanlış insanları boşa yanıltıyorsun

Hadiye
1 yıl önce

Kendileri de gariban ve göçmen olan Avrupalılar için bir kriz çıktığında ilk şüpheli bir Müslümandır ve hemen o dışlanır.

ForHerHelp
1 yıl önce

Sardıra sardıra izleseniz de güzel değil. Haa kafanız güzeldir, daha da artırmak isterseniz belki

tuba
1 yıl önce

bitirmek imkansız çok kötü …

Hadiye
1 yıl önce

Ailecek açılıp izlemeye başlanabilir, bir süre sonra çocuklar sıkılıp bırakırlar, büyükler izlemeye devam eder ve çoktan tedavülden kalkmış kadim bir soruyu sorarlar kendilerine: küçük çocuğumuz için asıl tehlike nereden gelir? Dünyanın en güzel filmlerini yapan yönetmenden tam tribal bir deneyim, izlemeden uyumayın deriz:)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x