BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Çılgın Bir An / Un moment d'égarement 2015 Fransa,Belçika / Türkçe Altyazılı-

Yeni boşanan 44 yaşındaki Pierre, kızı, arkadaşı Jacques ve onun kızı Francois ile tatile çıkar. Saint Tropez’de gittikleri bir partide, Pierre ve genç Francois yakınlaşır. Pierre, bunun yanlış olduğunu düşünse de Francois, takıntılı bir biçimde ilişkiyi sürdürmek ister. Genç kızın babası ve Pierre'nin en yakın arkadaşı olan Jacques, kızının kalbini çalan bu adamın kim olduğunu öğrenmek isteyecektir.Vincent Cassel'in başrolünde yer aldığı ve gizli bir aşk ilişkisinin yarattığı durumları ele alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ES
1 yıl önce

Tacizci kiz ya…acidim adama 🙂

vedat
1 yıl önce

Senaryo kelimesi hayali yazıya geçirmek ve yazıyı da görsel olarak canlandırmaktır.
Bu hayalin içinde kurgu da olur, yaşanan veya yaşanmış gerçek olaylar da olur.
Bu filmdeki senaryo ise insanlar var olduğu müddetçe yaşanan kısa sayılabilecek ama ömür boyu etkisi kalacak bir dönemin zaaflarını, trajedilerini ele alıyor.
Ergenlik dönemini, nefisi, baba olmanın getirdiği sorumluluğu sorgulayan, dostluğun çelişkilerini sergileyen ve bu senaryonun hakkını veren oyuncularla mükemmel denebilecek bir film yapılmış.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x