BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Boy Erased 2018 2019 ABD,Avustralya / Türkçe Altyazılı-

Jared küçük bir Amerikan kasabasında yaşayan genç bir delikanlıdır. Bir papazın oğlu olan Jared ailesiyle çatışmaktadır. 19 yaşındaki genç delikanlı bir ültimatom ile karşı karşıya kalır. Ya bir eşcinsel dönüşüm terapisi programına katılacaktır ya da ailesi, arkadaşları ve inançları tarafından terk edilerek sürgüne gidecektir. Bu yolculuk, onun inançlara karşı verdiği mücadelenin gerçek hikayesidir.Homofobik ve dini açıdan bağnaz insanlara karşı verilen bir mücadelenin anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
güven_cik
1 yıl önce

güzel bir aile dramı.

Jan Valjean
1 yıl önce

Bu filmden önce dualar bobby içini izlemenizi öneririm.cunk onda duygu yoğunluğu ve akıcılık daha iyiydi.bu filme geliceksek duygu bağlamında zayıftı ve hiç-bir cesur sahnesi yoktu.ama yine verdiği mesaj acısından iyiydi.

zeroizmir
1 yıl önce

hayat sizi ne kadar dışlarsa dışlasın insanlar sizi daha küçük bir çocukken farketmediğiniz farklılıklar yüzünden dışlayınca, alay edince anlıyorsunuz insanlar acımasız ve çok zor bir hayata alışmak zorundasınız. sadece derdi sevilmek olan bir çocugun caresizliğinde sağa sola çarpması kaçınılmaz hele ki sizi savunacak ve her durumda kabul edecek sandığınız aileniz size sırt çevirir ve tanrıyla sizin aranıza girmeye kalkarsa… ne oyuna alınmamalar ne de kız gibi oğlan demeleri en kötüsü babanızın sizin hakkınızda hiçbir şey bilmemesi, annenizin sizi günahkar ve değersiz hissettirmesi ya da kardesinizle erkliğinizin kıyaslanması ve hepsinin bir olup kimi sevmeyeceğinize birilerinin karar vermesi.. her ne sebeple olursa… Read more »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x