BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ölümcül Makineler / Mortal Engines 2018 Yeni Zelanda,ABD / Türkçe Altyazılı-

Dünyada yaşanan büyük savaşların ardından yeryüzündeki yaşam değişmiştir. İnsanlar, inşa ettikleri büyük makinelerden oluşan şehirlerde yaşamaktadır. En büyük makine-şehir olan Londra'nın fakir kesimlerinden gelen Tom ile kaçak Hester karşılaşması, genç adamın hayatı için mücadele edeceği zamanların başladığı anlamına gelecektir. Büyük makinelerin küçükleri yok ederek, insanların hayatta kaldığı bir dünyada geçen ve başarılı grafikleri ile dikkat çeken filmi HD KALİTESİNDE sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
Hakan

Fantastik bir hikaye. Farklı bir konu. Güzel efektler. Benim beklentim görsellikti tatmin etti.

unna

Zaman kaybı 🙁

cenk

Dünya yok oluşun eşiğine gelmiş herşey yeniden başlamış ama ingiltere eskidende oldğu gibi sömürgeciliğe devam asyanında çin seddi var karışık milletler olayı çözme peşinde 😀 filmin bi çok yerinde boşluklar ve saçmalıklar var bi karakteri izlerken lan bu şimdi neden boyle saçma bişey yaptı diye içinizden çok geçiyor daha iyi işlenebilecek bir konuymuş bence.

en alttaki

egemen, para babası sınıfın çıkarı için milyarlarca ezilenin olduğu dünya gerçeğiyle yüzleşmek istemeyen paraya bütün benliğini satmış kalemşorların, dünyayı yok edecek kar hırsından sonra bile tekrar asalak bir sistem kurulacağına yönelik bu ezik vaazları, orta çağ engizisyonlarına köleci romaya ve akıl hastası onca kralına imparatoruna rağmen nasıl bugün tarihin çöp sepetini harlandırıyorlarsa bu sondan günümüzün neronlarının,firavunlarının,imparatorlarının kurtulamayacağını soylu insanlık tarihi fazlasıyla ispatlamıştır. evet; büyük insanlık hesabını yarına bırakır, ancak asla yanına bırakmaz! elbette ezik para müptezellerinin anlayıp geleceği yazması mümkün değil; onu anca biz ezilenler söyler ve yazarız, tarihte ezen ve ezilenlerin mücadelesi değilmidir.