BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Journal 64 / The Purity of Vengeance 2018 Danimarka,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Bir grup inşaat işçisi Kopenhag’daki eski bir apartmanda mumyalanmış 3 ceset ve boş bir sandalye bulurlar. Şube Q dedektifi Carl Mørck ve yardımcısı Esad görevlendirilir. Geri planda büyük taciz ve cinayet olaylarının yaşandığı bu katliamdaki 4. sandalyenin kime ait olduğunu bulmak zorundadırlar. Gizem ve gerilimin hat safhada olduğu, romandan alınan ve beyazperdeye aktarılan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
cüneyt

film ince işlenmiş güzel.

barolo

hangisine isyan edesin, üstün irk saçmalagina inanan nazi artigi irkcilarami, yoksa kiz çocuklarina tecavüz edip o yasta hamile birakan dinbaz yobazlarami. ya da koca ülkeyi kendi helali sanan paranoyak piskopatami. hangisine…

herdem

Serisini izlemiyenlere tavsiye ederim.. imdb puanini hakeden bi film…