BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sarayın Gözdesi / The Favourite 2018 2019 İrlanda,İngiltere,ABD / Türkçe Altyazılı-

İngiltere ve Fransa'nın savaş halinde olduğu 18. yüzyılda Kraliçe Anne'in yakın arkadaşı Lady Sarah, hem kraliçeye yardımcı olmakta hem de onun yerine ülkeyi yönetmektedir. Saraya yeni gelen Abigail, yükselerek kraliçenin gözdesi olma yolunda Lady Sarah'ya meydan okuyacaktır.The Lobster, Köpekdişi, Kutsal Geyiğin Ölümü gibi filmlerle bilinen Yunanlı yönetmenin çektiği ve 10 DALDA OSCAR ÖDÜLLERİNE ADAY olarak gösterilen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
güven_cik

binlerce yıl halkları ne tipler,ne karakterler,ne aklı evveller,ne embesiller,ne vicdansızlar,ne akılsızlar vb…kişiler yönetmiş ve yönetmeye de devam ediyorlar.İnsanlığın sonunu da böyleleri hazırlayacak…

tulyn34

iktidarda kalmak için halen süregelen ebtrikalar..değişen birşey yok yani..filme bu çok iyi belirtilmiş,sonuçta hüsran yaşansa da…

TUNÇ

Harika bir film. Sarayda geçen bir film. Dekorlar ve kostümler süper.
Bu arada ; Kraliçenin adı ‘Anne’ .Baş roldeki kadının annesi değil. Filmde Anne Anne dedikçe insan karıştırabilir. karıştırmayın.

yuksel

film güzel

yuksel

film harika izleyin .