BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Quién te Cantará 2018 İspanya,Fransa / Türkçe Altyazılı-

Lila, oldukça ünlü ve şöhret tutkunu bir şarkıcıdır. Fakat zaman içinde unutkanlık hastalığına yakalanır ve bütün hayatı değişir. Onun büyük bir hayranı olan Violeta hayatına girecek ve eski "Lila" olmayı ona tekrar öğretmeye çalışacaktır."Kim Şarkı Söyleyecek" olarak da çevirebileceğimiz ve amnezi rahatsızlığına yakalanmış bir kadının dramını anlatan; 17 ödüllü İspanyol filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
omer

Harika müzikler ve biz kimiz sorunsalı arayışı.Mükemmel çeviri (Ayse B.Tosun) için teşekkürler.

hezal

Niye ödüllü flimle bukadar SIKICI oluyor

Hadiye

Belki de insan toplumlarının oluşması kadar eski, kadim bir soruyu gündeme getirmiş film: Bir yanda sıkı sıkıya bağlı olduğunuz ahlak kuralları, inandığınız bir şeyler, öte yanda kendi kanınızdan birinin kalkıştığı bunlarla taban tabana zıt bir eylem varsa?.. Hukuk sistemleri bile birinci dereceden akrabalar bir suçu örtmeye kalkışırlarsa onlara ceza vermiyor, “annesidir, babasıdır tabii ki örtecek üstünü” diyor!? Böylece aile denen kapalı kutuların içinde başlıyor çürüme. Ve evet, çeviri, müzikler ve Eva Llorach oyunculuğu tek kelimeyle mükemmeldi.

filmden bir replik.” annemin öldügü gün lila da öldü.” nicedir bu tarz film izlemedigim icindir, çok etkiledi beni… filmi, özellikle de o harika sarkilari mükemmel çevirisiyle dilimize kazandirdigi için, Ayse B.Tosun arkadasa kucak dolusu selamlar. devami gelmesi dilegiyle.

x