BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Leaving Neverland 2019 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Michael Jackson'ın yaşamının karanlık tarafını aydınlatma görevini üstlenen Leaving Neverland, Jackson'ın istismar ettiği çocuklara yer veriyor. Gençler filmde, Jackson tarafından nasıl cinsel olarak istismar edildiklerini ve bu zamana kadar bu sorunla nasıl başa çıktıklarını anlatıyor. İzlemesi zor olan ve büyük tartışmalar yaratan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

12
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
durmaz

HBO gibi bir firmaya yakışmayan, ölmüş bir kişinin arkasından konuşmak, cevap hakkı olmayan suçlamalarla
oluşturulmuş iğrenç bir …adı her neyse

can

Bu iki insanın da, yönetmenin de güvenilir bir geçmişleri yok. Biraz araştırmayla tüm “belgeselin” bir kurgu olduğunu 10 dakikada görebilirsiniz. Eğer gerçeklik payı olsaydı bu film 4 saatlik bir dramatik beyin yıkama seansı niteliğinde olmazdı.
Pedofil en büyük suçtur, ve bu hastalıklı kişiler çocuk seçmez, filmde adı geçen o dönemin diğer çocuklarının bu filmdeki iki yalancıya sinirlerini kusması, onların böyle şeyler yaşamadıklarını bile bu filmin şeref yoksunluğunu gösterir.
Size bir önerim, gerçek taciz mağdurlarının hikayelerini anlattıkları videolarla bu iki üçkağıtçının mimiklerini, ses tonlarını, tavırlarını karşılaştırın.

Hazan

Gec gelen itiraflar.. O zamanlar itiraf edilmiş olsaydı, bir kaç çocuğun hayatı kurtulabilirdi. Hadi birinci olayda tanık oldun, ikinci davada tekrar “hayır” yapmadı demekte neyin nesidir? Madem sustun,ebediyeten sussaydın. Çocuğum ünlü olacak diye ordan oraya michael’in peşinde sürükleyen,onunla uyumasına izin veren, gözyuman,şöhretten önüne sunulan fırsatlardan gözü kamaşan ailelerin hiçmi sucu yoktur?

lamborghini diablo

RESMEN KARALAMAK İÇİN FİLM ÇEKMİŞLER İZLEMEYE BİLE DEĞMEZ

deniz

Bu konuda uzman değilim. Ama istismara uğramış bu iki adamın bacak bacak üstüne atarak,çok normal şekilde bu yaşananları anlatmaları..her ikisi de nikah yüzüğü takıyor yaşadıkları olaylar hayatlarını etkilememiş sağlıklı birer erkek birey olarak hayatlarına devam ediyorlar.Anlatırlarken çok fazla el hareketi yaparak inandırıcıklarını katlamaya çalışıyorlar bana inandırıcı gelmediler.Bilemeyiz Michael artık yok belki doğru bunlar ama belki. Michael bence müzik piyasasının kurbanı.Çünkü kimse önüne geçemiyordu bu taciz olayları patlak verdiğinde.Durduramayan bir efsane yaşayamağı çoçukluğunun kurbanı edildi.Mahkemeler bitti yıllar sonra Londra konserine hazırlanıp tekrar sahnelere dönecekken de öldürüldü.Bu skandalla durdurulamayan michaelin geri dönüşü planları bozacağı için öldürüldü.Şimdi bu belgeselle michael in şarkılarının boykot… Read more »

gaye

uyarı niteliğinde görmeliydiniz.. onca çocuğun hayatını karartan birini sırf sevilen bir ünlü diye kollamak ne kadar doğru.. ve şöhret para budalası ailelerin çocuklarını yakmalarına ne demeli.. çocuklara uzanan kimin eli olursa olsun kırılsın.. lanet olsun onlara.. o çocuklar nelerden geçmiş kaç yıl tedavi görmüş ve hala atlatamamış.. nasıl etkilenmemişler diyebildiniz..

deniz

ikisi de çoçuk sahibi olduktan sonra sıkıntılar yaşamaya başlıyor dikkatimi çeken gençlik yıllarında değil.çok ileri yaşta.küçükken taciz edilen çoçukların belirtileri erken başlar.Morbid obezlere bakın aşırı kilo alımı başlayan çoçukların çoğunda malesef böyle durumlur çoğunlukta..40 yaşıma yakın bir birey olarak michael in mahkeme sürecininin yeni albüm hazırlığında olduğunu hemen öncesinde patladığını hatırlıyorum.o dönem yeni ünlenen britney gibi ünlülerin büyük müzik patronlarının michalden duyduğu rahatsızlığı yazılan haberleri okuduğumu hatırlıyorum.yine dönem müslüman olduğu illümünatici olduğu vs vs bi sürü haber.Elbette ki coçuklara uzunan eller kırılsın, kim olursa olsun su götürmez bir affedilmemesi söz konusu olmalıdır.Yine büyük bir patlama yapmaya hazırlandığı büyük londra konseri… Read more »

deniz

çok geç gelen istismar itirafları ve michaelin çok önemli albüm konser projelerine taciz davasının ve ölümünün denk gelmesi bu boşluklar kuşkuya düşürüyor bu belgeselin doğruluğuyla ilgili.yaşayamadığı çoçukluğu naif kişiliği bana hep sadece eşcinsel olduğunu düşündürürdü.Çocuklara kıyabileceğine inanasım olmadı hiç..Triller albümü düşünüldüğünde aylarca yıllarca 1 numarada kaldı müzik dünyasının 20 yılını aldı michael büyürken..tek başına yeni bir star çıkmasına imkan yoktu.o büyük müzik mafyası mı babalarımı artım bilemem bir 20 yılı daha michael’e veremezdi.hep böyle düşündüm.Bilemeyiz artık asla eğer doğruysa da hesabını diğer alemde mutlaka ödüyordur.Ama hepsi para için mıchael’i bitirmek içindiyse de Michael aslında o davalar da bence öldü.Asle eskisi… Read more »

Ayten Topçuoğlu

Efsane diye tanıtılan,bir müzisyenin içler acısı yaşamı.Küçücük çocuklara yaptığı iğrençlikler.Bunları yaşamış olan çocukların ,özellikle annelerinin bu durumu nasıl anlayamadıkları sorgulanıyor filimde.Hiçbir pislik gizli kalmıyor sonunda çıkıyor ortaya.Bu filim tüm ebeveynlere ders niteliğinde.Çocuklarınıza sahip çıkın.

duru

hiç kondurmak istemedim micheal’a kafamda hep acabalar vardı ama bu belgesel acı hakikateleri ortaya koyuyor,kendi baba tacizine kurban olmuş hasta bir ruh başka çocuklarıda bu cehenneme ortak etmiş senelerce, tabii şöhret budalası ailelerde buna çanak tutmuş:(

gaye

şaşırtıcı değil. zaten biliyorduk pedofil olduğunu.. fakat kurbanların anlatımları çok etkileyiciydi.. çok dramatik..lanet olsun çocuklara uzanan ellere…

melih

İnanılmaz şeyler,adam başına gelecekleri anlayınca kendini ölmüş gibi göstermış olabilir.