BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Matar a Jesús / Killing Jesus 2017 Kolombiya / Türkçe Altyazılı-

Paula, bir insan hakları savunucusu ve bir profesör olan babasının öldürülmesine tanık olur. Yerel polis katili yakalayamayınca Paula ve ailesi cinayeti kendi araştırmaya başlar. Medellin karteline rağmen babasını öldürenleri bulup intikam almaya kararlıdır.Uyuşturucu kartellerinin Kolombiya’nın toplumsal yapısını nasıl etkilediğini anlatan, 18 ödül kazanmış filmi SİZE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
(FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
8 ay önce

güzel filim izlemeye değer

8 ay önce

izlemeye değer

ejder
1 yıl önce

ben beğendim. seyredeni sıkmayıp düşündürüyor

Ulaş
1 yıl önce

Film öncelikle zaman kaybı. sonu olmayan bi film izlemek istiyorsanız izleyebilirsiniz. ancak film fazlaca durağan geçmekte ve sonu gelse de görsek dedirtebilecek tarzdan. oyunculuk, kamera çekimi ve diyaloglar o kadar yetersiz ki filmi izlemeyi işkence haline getiriyor. on üzerinden verilebilecek puan ancak birdir. izlediğim en kötü film serisinde ilk üçtedir kesinlikle.

poyraz
1 yıl önce

emeginize saglık

Nurisami
1 yıl önce

Güzel,seyretmeye değer bir film.Teşekkürler.

hamunaptra
1 yıl önce

Kolombiya’lı yönetmen Laura Mora Ortega’nın son filmi.Kolombiya’da ki uyuşturucu kartellerinin toplumu nasıl etkilediğini anlatan etkileyici bir film.

Torna
1 yıl önce

Kolombiya’nın ve bir çok Latin ülkesinin nasıl suç batağında yaşadığını; cinayetlerin yapanın nasıl yanına kar kaldığını anlatan başarılı bir film.. Katilin dünyasını ve aslında nasıl bu dünyaya itildiğini de ayrıca ele almış, mutlaka izlenilmeli. Bu nadir bulunabilecek filmin çevirisi için siteye teşekkürler.

Tozmik
1 yıl önce

Önemli bir film.Öldürmek değil esas Azmettiricilik suçtur diyor.Ama Azmettiren gizlenince bunu öldürdüğü kişiyle hiçbir sorunu olmadan bunu yapmasına rağmen cezayı öldüren çeker diyor.fakirin teki öldüren.bu uğurda uyuşturucu,silah her türlü yola girmiş biri.ama unutulan bir şey var.peşinde onu öldürmek isteyen sadece o kız değil birçok kişi var.ama bu adam sizce kötü mü? Bence kötü değil.sadece kötü yola sapmış biri.Arkadaş kurbanı ayrıca fakirliğin verdiği isyanla bu yolu seçmiş biri.o adam kötü biri olsa o kıza tecavüz ederdi.tam tersine onu sevdikten sonra onun uğruna canını bile verecek duruma geldi.Bu adam kötü biri değil sevgili izleciler.Hayatı kötü yönde seçmiş biri.Karekter yönünden bana göre 10… Read more »

1 yıl önce

izleyici filmi izledigi her sahnede, babasi öldürülen kizin öfkesini nerdeyse damarlarinda hissediyor. finalde isittigi bir cümle öfkenin yerine çaresizlige dönüsüyor kizda… emgine saglik polen arkadas.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x