BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Matar a Jesús / Killing Jesus 2017 Kolombiya / Türkçe Altyazılı-

Paula, bir insan hakları savunucusu ve bir profesör olan babasının öldürülmesine tanık olur. Yerel polis katili yakalayamayınca Paula ve ailesi cinayeti kendi araştırmaya başlar. Medellin karteline rağmen babasını öldürenleri bulup intikam almaya kararlıdır. Uyuşturucu kartellerinin Kolombiya’nın toplumsal yapısını nasıl etkilediğini anlatan, 18 ödül kazanmış filmi SİZE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
(FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
Nurisami

Güzel,seyretmeye değer bir film.Teşekkürler.

hamunaptra

Kolombiya’lı yönetmen Laura Mora Ortega’nın son filmi.Kolombiya’da ki uyuşturucu kartellerinin toplumu nasıl etkilediğini anlatan etkileyici bir film.

Torna

Kolombiya’nın ve bir çok Latin ülkesinin nasıl suç batağında yaşadığını; cinayetlerin yapanın nasıl yanına kar kaldığını anlatan başarılı bir film.. Katilin dünyasını ve aslında nasıl bu dünyaya itildiğini de ayrıca ele almış, mutlaka izlenilmeli. Bu nadir bulunabilecek filmin çevirisi için siteye teşekkürler.

Tozmik

Önemli bir film.Öldürmek değil esas Azmettiricilik suçtur diyor.Ama Azmettiren gizlenince bunu öldürdüğü kişiyle hiçbir sorunu olmadan bunu yapmasına rağmen cezayı öldüren çeker diyor.fakirin teki öldüren.bu uğurda uyuşturucu,silah her türlü yola girmiş biri.ama unutulan bir şey var.peşinde onu öldürmek isteyen sadece o kız değil birçok kişi var.ama bu adam sizce kötü mü? Bence kötü değil.sadece kötü yola sapmış biri.Arkadaş kurbanı ayrıca fakirliğin verdiği isyanla bu yolu seçmiş biri.o adam kötü biri olsa o kıza tecavüz ederdi.tam tersine onu sevdikten sonra onun uğruna canını bile verecek duruma geldi.Bu adam kötü biri değil sevgili izleciler.Hayatı kötü yönde seçmiş biri.Karekter yönünden bana göre 10 numara bir adam.Ama yaşamını sürdürmek bakımından çok kötü biri.Bir insanı kötü yapan bana göre sadece kişiliği yada karekteridir.Seçtiği hayat yada kötü olduğunu bile bile mecburiyetten seçtiği yol değildir.Bu adama düzgün… Read more »

izleyici filmi izledigi her sahnede, babasi öldürülen kizin öfkesini nerdeyse damarlarinda hissediyor. finalde isittigi bir cümle öfkenin yerine çaresizlige dönüsüyor kizda… emgine saglik polen arkadas.