BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sadık Dostum / A Dog's Way Home 2019 ABD / Türkçe Altyazılı-

Sevimli bir yavru olan Bella’yı terk edilmiş bir binada bulan Lucas, ne yapacağına karar veremez. Onu önce evine sonra da işyerine gizlice sokar ve Bella gittiği her yerde insanların sevgilisi olur. Ancak Bella bir kontrol sırasında yakalanınca, ayrılmak zorunda kalırlar. Bella, 400 km uzaktan evine geri dönmek için tehlikeli bir yolculuğa atılır. Bella adlı köpeğin ve onu sahiplenen Lucas'ın, kimi zaman maceralı kimi zaman da hüzün dolu öyküsünü sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

2
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
cem

guzeldi

suntor

film güzel izlenir. Filmin tek eksiği köpeğin bir kadın tarafından seslenirilmiş olması. Bu durumu yüzeyselleştiriyor. Köpeğin sessizliği çok daha duygusal ve anlamlı kılardı filmi aslında. Seslendirme çok ama çok aptalca. Bir dış ses girseydi arada birkaç kez yeterdi hepsi o.