BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Glass 2019 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Glass 2019 ABD / Türkçe Altyazılı-

Kendini süper kahraman sanan kişiler konusunda uzman bir doktor, 23 kişiliğe sahip olan ve 24. sü ile terör estiren Crumb'ı, ölümsüz zannedilen Dunn'ı ve kemikleri cam gibi kırılgan olan Price'ı tedavi etmeye çalışmaktadır. Dunn, yakalanmadan önce en tehlikeli kişilik olan The Beast'in peşine düşer. Bu kovalamaca sırasında Mr. Glass de yavaştan kendini göstermeye başlar ve planını uygulamaya koyar. Shyamalan'ın meşhur serisinin son filmi olan ve gerilimin devam ettiği bu yapımı HD KALİTESİNDE sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
eren

şu insanı çildirtan pislik reklamın yüzünden severek takip ettiğim siteni takibi bırakacağım

ADMİN: O REKLAMI YAKINDA KALDIRACAĞIM. O ZAMANA KADAR ADBLOCKER KULLANABİLİRSİNİZ.

tako

orta ayarda bir film

Sinirlibirisi

Seninde senin siteninde senin filminin de senin özellikle reklamında canı cehenneme.

ForHerHelp

1. film iyiydi. 2. eh işte ama bu beklenen toparlamayı yapamadı. Keşke böyle bir çabaya girmeseymiş. Marvel ve DC den sonra bi de bu adamın kahramanları çıkar… Örümcek adam kırılcak adama karşı falan :))