BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Suomen Hauskin Mies / Laugh or Die 2018 Finlandiya,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Bir Alman generalin, toplama kampını ziyaret edeceği öğrenilince, kampın sorumlusu albay, tiyatro grubuna ölüm cezasından kurtulmaları için bir fırsat verir. Buna göre; oynayacakları oyunda generali güldürmeyi başarırlarsa yaşayacaklar, güldüremezlerse öleceklerdir. Gerçek hayatta yaşanmış olayları konu alan filmde, 1918 yılında, Fin İç Savaşı sırasında, Finlandiya'da bulunan Alman toplama kampında esir olarak tutulan Finlandiyalı tiyatro topluluğunun hikayesi konu alınıyor.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir

ADMİN :
ingilizce filmleri ingilizce altyazılı olarak izlemek mümkün müdür ?

ADMİN: SİTEMİZDE ÖYLE BİR SEÇENEK YOK AMA BUNUN İÇİN OPENLOAD İZLEME SEÇENEĞİNİ KULLANABİLİRSİNİZ. ONLARIN SİSTEMİNDE İZLEDİĞİNİZ FİLME KENDİNİZ ALTYAZI EKLEYEBİLİYORSUNUZ (CAPTION SEÇENEĞİNDEN).

vedat

Filmi izlerken Homo Sapiens’lerin dünyayı paylaşamamak gibi bir gerizekalılığına takıldım.
Kendi yurttaşın düşman, kendi ordun düşman ve işgalciler düşman, herkes birbirine düşman.
Bunca evrimsel ilerlemeye ve bunca bilime rağmen dünyayı paylaşacak toplumsal akıl yoksa o halde karıncadan ve diğer hayvanlardan üstünlüğün nedir?
Silah yapmak, birbirini boğazlamak için adeta yarış halindeler, bu mu gelişmiş, yüce akıl?

Bunları düşündüren ve sorgulatan bir film olma özelliği taşıdığı için filmi gayet olumlu buldum.

Tozmik

Sürükleyiclik bakımından vasat olsada izlenilebilir bir film.Nazi tarihine tiyatrocu topluluklar tarafından daha önce hiç bakılmamıştı.Finlandiyanında az daha krallık olma ihtimalinide bu filmden öğrendim.Anlayacağınız Naziler elini her yere uzatmış.