BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Suomen Hauskin Mies / Laugh or Die 2018 Finlandiya,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Bir Alman generalin, toplama kampını ziyaret edeceği öğrenilince, kampın sorumlusu albay, tiyatro grubuna ölüm cezasından kurtulmaları için bir fırsat verir. Buna göre; oynayacakları oyunda generali güldürmeyi başarırlarsa yaşayacaklar, güldüremezlerse öleceklerdir.Gerçek hayatta yaşanmış olayları konu alan filmde, 1918 yılında, Fin İç Savaşı sırasında, Finlandiya'da bulunan Alman toplama kampında esir olarak tutulan Finlandiyalı tiyatro topluluğunun hikayesi konu alınıyor.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

6
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
nur

İzlediğim en anlamlı filmlerden biriydi.Sanatın her silahtan,en acımasız insandan bile daha güçlü olduğunun kanıtıydı.Teşekkürler bizlere sunduğunuz bu eşsiz film için.

ADMİN :
ingilizce filmleri ingilizce altyazılı olarak izlemek mümkün müdür ?

ADMİN: SİTEMİZDE ÖYLE BİR SEÇENEK YOK AMA BUNUN İÇİN OPENLOAD İZLEME SEÇENEĞİNİ KULLANABİLİRSİNİZ. ONLARIN SİSTEMİNDE İZLEDİĞİNİZ FİLME KENDİNİZ ALTYAZI EKLEYEBİLİYORSUNUZ (CAPTION SEÇENEĞİNDEN).

vedat

Filmi izlerken Homo Sapiens’lerin dünyayı paylaşamamak gibi bir gerizekalılığına takıldım.
Kendi yurttaşın düşman, kendi ordun düşman ve işgalciler düşman, herkes birbirine düşman.
Bunca evrimsel ilerlemeye ve bunca bilime rağmen dünyayı paylaşacak toplumsal akıl yoksa o halde karıncadan ve diğer hayvanlardan üstünlüğün nedir?
Silah yapmak, birbirini boğazlamak için adeta yarış halindeler, bu mu gelişmiş, yüce akıl?

Bunları düşündüren ve sorgulatan bir film olma özelliği taşıdığı için filmi gayet olumlu buldum.

Tozmik

Sürükleyiclik bakımından vasat olsada izlenilebilir bir film.Nazi tarihine tiyatrocu topluluklar tarafından daha önce hiç bakılmamıştı.Finlandiyanında az daha krallık olma ihtimalinide bu filmden öğrendim.Anlayacağınız Naziler elini her yere uzatmış.

Çokomelli

. Bu filmin Nazilerle ne alakası var? Ayrıca bir de film için “vasat” demişsin. Ulan arkadaş 10 numara filmi şu cahilce yorumunla değersizleştiriyorsun yazık be. Hikayenni geçtiği yıllarda Naziler mi vardı? Kafaya bak ya. Al iştre bu kafalar gelip anlayamayacağı filmlere böyle yorumlar yapıyorlar.

nur

Arkadaşı “cahillik”ile suçlamışsınız ancak Nazi tarihini bilmeyen sizmişsiniz gibi duruyor.Her sitede yorum yapana-yorum yapma saçmalığından vazgeçmeyen,her şeyi çok bildiğini sanan narsistler var sizin gibi.O kafalar-bu kafalar derken,rezil olacağınızı hiç hesaba katmamışsınız.Tarih konusunda burada sizi .öt etmeyi çok isterdim ama sadece Nazizim üzerine bilgi içeren ve nazizm akımının 1918’de başladığını anlatan bir video linki atıyorum.Filmde anlatılan Monarşik ve Kominist yanlılarının iç savaşıydı Almanlar ve yeni akım Nazizm bunun neresinde bu videoda görebilirsiniz.
https://www.ushmm.org/tr/path-to-nazi-genocide