BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Dokuzuncu Gün / Der Nuente Tag (The Nineth Day) 2004 Almanya,Çekya / Türkçe Altyazılı-

2. Dünya Savaşı devam ederken, bir rahip olan Henri Kremer Nazi kampından kurtulmayı başarmıştır. Lüksemburg'a evine dönebilme imkanı vardır ve 9 gün içinde bunu başarması gerekir. Nazi polis örgütünden olan bir görevli, onun inancını yıkmaya çalışacaktır.Toplama kampında tutuklu bir rahibi tehdit ederek; yeni kilise politikalarına destek vermesi için ikna etme çabalarının anlatıldığı, gerçekten hayattan alınan filmi sizlere sunuyoruz.
(FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

9
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
selcukuzun

son derece etkileyici ve güzel bir film. mutlaka izlemelisiniz…

kadınn

müthiş bir insanlık dersi,,,kurgu oyunculuk ambians,,her şey çok iyi…
yeri gelmişken, papanın II.dünya savaşındaki tutumu hiç bir vicdana sığmazdı…

Fedakar Doganavsargil

Kisilik bu..Insanin cizgisinin olmasi, bedeli buyuk olsa da..tesekkurler..

Fedakar Doganavsargil

Kisilik bu iste..Insanin cizgisi olmasi..Tesekkurler..

denizbalinası

( şahsımı kırmayarak filmi siteye koyan vizyon filme teşekkürler.) alman yönetmen volker schlöndorff ‘un 2004 yılı yapımı filmi. başta vatikan olmak üzere kilise denen ticarehanenin iki yüzlülüğünü tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren film için şöyle bir tanıtım yazısı var. ” nazilerin, dachau toplama kampında tutuklu bir rahibi tehdit ederek; yeni kilise politikalarına luxsemburg piskoposunun destek vermesi için ikna etme çabalarının anlatıldığı film gerçekten yaşanmış bir olay.. filmin başkahramanı rahip henry kremer’in anıları, önce kitap daha sonra da film haline getirilmiş. film boyunca dachau toplama kampındaki insanların çaresizliği ve yaşadıkları eziyet gözler önüne seriliyor. ödüllü ve imdb puanı 7 olan bu… Read more »

Çokomelli

Dostum öncelikle böyle bir filmin siteye konulmasını isteyip, bizlerin de bu filmden haberdar olmamızı ve izlememizi sağladığın için teşekkür ederim. Yazının sonlarında “filmi neden kimse seyretmemiş, anlayabilmiş değilim” demişsin. Haklısın elbette fakat bizler ancak ve ancak Türkçe dublaj ya da altyazılı olarak sitelere eklenen filmleri izleyebiliyoruz ve böylece 15 yıl önce çekilmiş bu gibi filmlerden 15 yıl sonra izleyip haberdar olabiliyoruz. Bunun sebebi de ülkemizdeki sinemaseverlerin çoğunun sinema zevkinin ayrı türlerde olmasıdır. Yani bu tarz filmler ülkemizde çok az izlenir ve kıymeti bilinmez. Ayrıca yazında bir de “kilise denen ticarehanenin iki yüzlülüğünü tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren film” demişsin. Ben… Read more »

zynp

etkileyici, güzel bir film. seyredilmeye değer.

zynp

çok etkileyici, güzel 1 film. seyredilir.

ayşegül

siteniz çok güzel

ADMİN: TEŞEKKÜR EDERİZ, SİZLERİN SAYESİNDE DAHA DA İYİ OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ. FİLMLERE YORUMLARINIZI DA YAZMAYI İHMAL ETMEYİNİZ:) SAYGILAR.