BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Gongjak / The Spy Gone North 2018 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

1993’te Soğuk Savaş’ın devam ettiği tek ülke olan Kore’de, nükleer silahların gelişimiyle tansiyon yükselir. Güney Kore askeri istihbaratında ‘Black Venus’ kod adıyla anılan bir ordu personeli, Kuzey Kore nükleer araştırma tesisine sızma görevini üstlenir. Yıllarca süren bu casuslukta, kirli oyunlar karşısında tek başına mücadele etmek zorunda kalır.Bölünmüş Kore devletleri arasında geçen istihbarat savaşlarının anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Kuzey

Müthiş bir film.Filme ideolojik yaklaşmak hata olur ki,izlerseniz;ideolojiden çok,siyasi-brokratik entirika ve ekonomik ilişkiler ön plana çıkıyor.Kurgu,oyunculuk ve mesaj tek kelimeyle mükemmel.Duygusal zekanın ve cesaretin örgüsü bir senaryo.Bir o kadarda duygusal.Doğru bildiğinden vazgeçme geçte olsa,üstlendiğin neyse hakkını ver,kişisel çıkarlarına kurban etme…..

antiX

Dünyadaki ve özellikle ülkemizdeki ulus sorununun çözümsüzlüğünün anlaşılmasına katkı sunabilecek kaliteli kore filmi; izlerken keyif alacaksınız. Dünyamızın yüz akı solcular neyi kötü yapmış ki insanlığın bir arada kardeşçe yaşama özlemini perdeye yansıtmayı iyi yapmasın!

barolo

bi kez izlemisdim. benim düsüncem, 2.kez izlenmeyi hakeden bir film…bi baska filme yaptigim yorumda sosyalist ütopyanin insanligin duygusal dünyasinda yeterince yer buldugunu söylemistim buda bana ait bi düsünce. bi yorumcu ise kapitalizm fasizm liberalizmide sanki ayni çekmeceye sokmaya çalismis. bahsettigi rejimler ütopya olamiyacak kadar gerçek, acisini çektiler. çekmeye devam ediyoruz… yukardaki filmde ise sosyalist ütopyanin, bir parti despotluguna veya babadan ogula gecen bir aile diktatörlügüne evrildigini görmekteyiz. bi sosyaliste sürreal gelebilir. maalesef gerçek.