BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-High Life 2018 İngiltere,Fransa,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Ömür boyu hapis cezası almış olan suçlulara bir teklif yapılır. Buna göre, uzayda insanın üremesi deneylerine katılmaları teklif edilir. Fakat uzaydaki kaza sonucu, Monte ve orada doğan çocuğu için ölüm kalım mücadelesi başlar. Monte'nin, Dünya yörüngesine yaklaşması gerekmektedir.Robert Pattinson'ın başrolünde yer aldığı ve uzayda geçen film, aynı zamanda erotik sahneleriyle de konuşuluyor. Bu yapımı HD KALİTESİNDE sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Akif
11 ay önce

Ne anlatmak istediği ve nasıl anlattığı beirsiz bie film. Üstelik kötü de çekilmiş.. 3/10

Hadiye
1 yıl önce

Önce şiddetli bir birşeyler yazma dürtüsü duydum sonra da spoiler vermeden bir şey yazamayacağımı gördüm. En iyisi dedim geçen yüzyılda kalmış Space Odyssey (1968), Solaris (1972), Gattaca (1997) filmlerinden sonra artık ümidi kesmişken ve çocukları kandırmak için yapılmış Amerikan filmlerinden gına gelmişken Claire Denis’e bir kez daha şapka çıkartıp aradan çekilmek… Yüzyılımızdaki vehamete iki örnek vereyim; biri Türk dizilerinden farksız ABD yapımı The First dizisi, ikincisi de Blade Runner’ın (1982) yeniden 2017’de çevrilmiş hali. Sitemizden bir arkadaşın talebi için ise bir yazı önerisinde bulunabilirim belki: https://www.filmloverss.com/high-life/

contravolta
Reply to  Hadiye
1 yıl önce

Lutfen seviyeyi yukseltmeyelim.
Izle gec demeniz yeterli. Tsk. kib bye

vedat
Reply to  Hadiye
1 yıl önce

Sayın Hadiye, ilginize teşekkür ederim, okudum. İzleyiciye bir şey vermeyen, sadece senaristi tatmin eden bir film. Bir filmde konu ne olursa olsun kendini izlettirecek çeşitli argümanlardan en az bir tanesini kullanmalı. Nedir bu argümanlar? Düşündürmek, meraklandırmak, bilgi vermek, eğitim özelliği taşımak, heyecanlandırmak, bulunduğu ortamdan başka yerlere alıp götürmek gibi… İnsan duyarlarından en az birine hitap edebilmeli. Geri dönüşü olmayan bir uzay gemisinde mahkümların yaşamları denince insanın o filmi izleyesi gelir, böylesi ilginç bir konu için filmi izlemeden film hakkında bir sürü hayal de kurar. Lakin bu filmde bunların hiç birine karşılık verilmediği gibi sadece kendilerini tatmin etmişler. Kamera karşısına iki… Read more »

Hadiye
Reply to  vedat
1 yıl önce

Vedat Kardeş o sizin (biraz bir öğretmene benzetmedim değil hani:) biraz kalıplar içinde düşünmenizden ileri gelen bir beklentiniz olabilir mi acaba? Bir sinema filmi de tıpkı bir şiir, bir resim, bir müzik parçası gibidir, okuyan, bakan ya da izleyen ne alırsa o. Herhangi bir görevi, dolayısıyla maaşı ve emekliliği yoktur. (Bence:)

Selanikli
1 yıl önce

Kötü

vedat
1 yıl önce

Bu kadar kötü film yapmak yetenek işi mi?
Filmden anlayanlar bu soruma cevap verirse memnun olurum, gerçekten merak ediyorum.

Filmcibaba
1 yıl önce

İzlemeseniz de olur,6,3?neye kime göre…5 bile fazla bana göre…

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x