BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Artist / El Artista 2008 Arjantin,İtalya / Türkçe Altyazılı-

Romano, resim sanatına ilgi duyan ama yeteneği olmayan birisidir. Hemşirelik yaptığı hastanede, hastalardan birinin yaptığı resimleri çalar. Bunları, sanat merkezlerine götürerek para kazanmaya çalışacaktır. Bir yandan da ismi, sanat dünyasında duyulur hale gelecektir.Çaldığı resimlerle para ve şöhret kazanmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatan Arjantin filmini SİZLERE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI , FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

12
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

11 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
grafikir

izlediğim en kötü filmlerden biri olabilir. boş ötesi.

merve

değişik ve güzel bir film..teşekkürler.

merve

değişik ve güzel..beğendim.teşekkürler

denizbalinası

” şeyh uçmaz mürit uçurur.”
filmimiz, yaşlı bakım evinde çalışan erkek hemşirenin baktığı konuşmayan ve fazla tepki vermeyen hastasının resimlerini kendisi yapmış gibi resim galerisine götürmesiyle başlıyor. film boyunca göremediğimiz resimler, birden bire ulusal ve uluslararası sanat camiasında ses getirecektir. oldukça durağan temposuna karşın, sanat ve özellikle modern sanat konusunda kafa açıcı filmi öneriyor ve iyi seyirler diliyorum.

jale

Çok ilginç bir filmdi.. Ağır da değil durağan, diyalog dahi kuramayan bir adam bunca meslek erbabını nasıl kandırıyor ilginç yanı buydu Merakla izledim..

coban

Değişk bir film..yavaş sakin.. lginç gelişmeler.. aksiyon aramayın. Canın sıkılırsa sonra devam edin. müzik güzel

moren

Şimdi film sanat olsun diye yapılan şeylerle dolu. Bir kere bunun en dandiği şudur ki baş roldeki adam cevap verme özürlü olur. Onu film boyunca birileri soru sorar ama o öylece sessiz kalır ya da 15 saniye geçmeden ağzından cevap çıkmaz çıkan cevap ta ancak bir iki kelime olur. Bu nedir Allah aşkına arkadaş. Bıkmadınız bu boklardan artık tiksiniyorum bu tavırdan bunların sanat diye yutturulmaya kalkışılmasından. Yani illaki anomalileri gözümüze sokmaya çalışmayın ve bu anomaliler de inandırıcı değil üstelik. Yahu adam televizyon programına çıkıyor orda bile sunucunun sorularına cevap vermekten aciz. Bir kere gerçekçi değil bu. Öyle hemşire iken sanat… Read more »

vedat

Bazen filmde çok saçmalık olması da izlemek için bir neden olabiliyor, saçmalıkların güldürmesi yetebiliyor.
Mesela gülmeye veya bir tebessüme ihtiyaç duyduğumda komedi filmleri yerine saçma bulduğum filmleri izlerim, saçmalıklar doğal olduğu için daha cazip geliyor.

özgür

teşekkürler..

emice

7,1 haketmemiş

Tozmik

Filmin sonunda hahaha dedim resmen koptum.hani derler ya peki şimdi ne pok yiyeceksin.durum aynen bundan ibaret.spoiler vermek istemiyorum ama filmin konusundaki gibi resimleri çalma olayı fln yok.yaşlı deli amcamız resimleri yapıo ama çalmasınada bişi demio.çünkü adam deli farkında değil olan bitenin.bu sebeple çalıntı olmasından şüphelenmiyorlar.hatta filmin bir yerinde sevgilisine resimleri ben değil yaşlı deli amca yapıyor diyor.kız inanmıyor.sarhoşken saçmalıo sanıor.çünkü kimse bir delinin resim yapacağına inanmıyor.bu yüzdende kimse başkasının yaptığından şüphelenmiyor.filmin bi yerinde sanat galeri düzenleyicilerinden biri (küratör) yaşlı deli amcanın parmağındaki boyaları görüyor ama resimleri hiç onun yaptığına ihtimal vermiyor.elinde boya olan normal biri olsa belki şüphelenirdi.gerçekten çok trajikomik… Read more »

vedat

Film bir dram olmasına rağmen hırsızın her diyaloğu beni güldürdü.
Hırsızlık ve sanatçı taklidi yanyana olunca böyle komedi çıkıyor.

x