BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Buğday / Grain 2017 Türkiye,Almanya,Fransa,İsveç / Türkçe Altyazılı-

Genetik profesörü Erol Erin, göçmenlerin yaşadığı ve manyetik duvarlarla korunan bir şehirde hayatını sürdürmektedir. Ancak bilinmeyen nedenlerle, tarım çökmeye başlar. Profesör Erol, bu konularda tez hazırlayan genetikçi Cemil Akman'ın ismini duyar. Onu bulmak ve bu konu üzerinde konuşmak için yola çıkar. Erol'un bu beklenmedik yolculuğu bildiği her şeyi değiştirecek bir hikâyenin de başlangıcı olacaktır.Semih Kaplanoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği ve çekimi 5 yıl süren bu ilginç yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

HAK SAHİBİ FİRMADAN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA FİLM, SİTEMİZDEN TAMAMEN KALDIRILMIŞTIR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

6
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Dogan Demir

Berbat ötesi bir film. Bosa zaman kaybi. Hicbir yönüyle izlenmeyi haketmiyor.

sezgin

semih kaplanoğlu’ndan da filmlerinden de hiç hoşlanmam. filmin de ilk bir saatini seyrettim, sonra sıkılıp bıraktım. belki başka bir zaman devamını izlerim.
ama @antibok adlı arkadaşın içine ne kaçmış bilmiyorum. bu nasıl bir İslam düşmanlığıdır, nasıl bir nefrettir anlayamadım. “yobazlar, gericiler, sefiller, kabızlar” ve müslümanlardan çok kendisine yakışacak sıfatları saymış durmuş. necip fazıl diyor ki: “kâfirler için yaşasın cehennem.”

anti kapitalist müslüman

Okuduğunu anlama veya algılama sorunun mu var? neresinden islam düşmanlığı çıkardın yorumun? düşmüş liyakatsız son derece cahil ve para kazanma derdinde, tribünlere oynayan, sahtekar mollaların,sahtekar tanrıya ulaşma aracı tarikatların eleştirisi yapılmış; daha doğrusu film basiretsizlik örneğiyle kendini eleştirmiş ve batırmış zaten. Muhteşem konuya referansa veren onlarca bilimsel çalışma varken mollamız tarih öncesi çağların algısını afişe ederek allahı akılsız ve yobaz yapmaya çalışmış; itiraz edilen bu, kardeşim? üstelik doğa duyarlılığı kapitalist sürekli tüketim çılgınlığının yaratığı eşitsizlik,adaletsizlik; doğada yarattığı tahribat,organik tarım ve doğal olanın korunması temelinde gelişmekte olan bir biliç varken allahın öğretisini tek kalemde bu argümanları kullanmayarak, işlemeyerek; duyarsız ve kayıtsız… Read more »

sss

yani antiX arkadaş kadar gömemiycem filmi, diyaloglarda ve genel anlamda hikayede bazı kabızlıklar var doğru, fakat atmosferi beğendim. Karakterler ve senaryo hakkında çok daha incelikli çalışılabilinirmiş, belki bir dahaki sefere

vedat

17 yıldır yerli film izlemiyorum (sebebi malum).

Gökmen Ulu adında bir yapımcı, Uğur Dündar’ın hayatını belgesel yapmış.
Bu belgesel ücretsiz, lakin yine malum nedenden dolayı hiç bir TV kanalı yayınlamıyor.
Sayın admin, bu belgeseli sitenizde yayınlamayı düşünür müsünüz?
Zaten yasak değil ve ücretsiz, Gökmen Ulu herhalde size bir kopyasını esirgemeyecektir.
Bir film sitesinde bir ilke imza atmak adınız gibi önder olmanın gururunu yaşayacak ve yaşatacaksınız.
Hani naçizane bir rica, olursa ne mutlu, olmazsa canımız sağolsun.
Saygılar, sevgiler.

antiX

Tarım toplumu inancından bilim kurguya malzeme taşımaya çalışarak kendilerini cazip ve modern kılmaya çalışma çabasına nafile ve sefil örnek; senaryodaki teknik yetersizliklere anlatım dağınıklıklarına değinmeyecem bile, tarikat ayinlerinde söylenen ilahi olmayı bile aşamamış aklı ağırlıklara bağlı zavallı film ; oysa konu müthiş ama yapan adam değil, modern değil, insan değil bildiğin selefi molla; yani üretme kabızı, yani yobaz; bunlara dünyanın en klas imkanlarınıda versen evrensel yapıt üretemezler, gericilik işte böyle sefil ve aşağı. Tarih, bilim ,insan ve vicdan karşısında liyakatsızlar! YUH!

x