BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

After Love 2016 Film izle

Puanla:
0 / 10

-After Love / L'économie du couple 2016 Fransa,Belçika / Türkçe Altyazılı-

15 yıllık evliliğinden ardından, 2 çocuk sahibi olan çift ayrılma kararı alır. Adam yeni bir ev bulana kadar aynı evde yaşamak zorunda olan çift, bu süreçte malların paylaşımı konusunda tartışmalar yaşayacaktır.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
armagan
4 ay önce

yanlış çeviriler var güzel bir film tavsiye ederim

remy
7 ay önce

Üzücü bir aile dramı. Evliliklerin temelinde eğer aşk, sadakat, ve güven varsa kolay kolay yıkılmaz diğer sorunlar kolaylıkla aşılır. Ama yaşadığımız çağda her şey dejenere olmuş ne yazık ki. Yeni nesil evliliklerin ömrü de çok kısa oluyor ve bir çırpıda bitiriyorlar. Aşk belki bitebilir ama yerini saygı ve güvene bırakır yeter ki sadakat olsun. yuvayı yıkan tek şey sadakatsizliktir. Böyle kadın tiplerinden de allah erkekleri korusun. İzlenesi bir film. Teşekkürler.

Ayten Topçuoğlu
1 yıl önce

Yüz yılımızın hastalığı,çabuk tüketmek.Sevgiler,aşklar bitiyor ama çocuklar için dostluk,sadakat ve birliktelik yürüyor.Yeni nesil bunu yürütemiyor maalesef.Boşnmalar aldı başını gidiyor.Filimde kızın annesi bunu çok güzel söyledi biz tamir ederdik siz çöpe atıyorsunuz diye.Güncel bir konuya değiniyor filim ,insanı ruhen yorsa da izlenesi bir filim.Teşekkürler.???

1 yıl önce

gün geliyo sinifta kaldin diyo birileri. sonrasinda biraraya getirmekte bile zorlaniyoruz kendimizi. ben bu kadarim deme cesaretini bile gösteremiyoz. degis, dönüs kendini yenile diye karsimiza dikiliyolar. nasil diye sordugumuzda ocakta yemegi unuttum deyip kaçiyorlar mevzudan.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x