7 Uczuc Film izle, 7 Uczuc 2018 izle, 7 Emotions Altyazılı Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-7 Uczuc / 7 Emotions 2018 Polonya / Türkçe Altyazılı-

Adas, 7 temel duygusunu kontrol edemediği için psikologdan yardım alır. Bir yetişkin olarak normal yaşamını sürdürebilmesi için terapi yöntemiyle çocukluğuna dönmesi önerilir. Bu temel 7 dürtüyü, çocukken tekrar deneyimlerle kazanmaya çalışacaktır. İnsanların yetişkinlik dönemlerindeki mutsuzluk kaynaklarının, çocuktan geldiğini anlatan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eva
3 ay önce

Teşekkürler

vedat
1 yıl önce

İzlediğim en güzel filmlerden biri, hem büyüklere hem küçüklere ders verilmiş, hatta büyüklere tokat atılmış diyebilirim.
Hem çocukların başarılı olmasını isteyen hem de onları başarısız yapmak için elinden geleni yaptığının farkında olmayan büyüklere atılmış bir tokattır bu film.
6.3 gibi çok komik bir puan verilmesi de büyüklerin ne kadar eksik olduğuna bir başka kanıttır bu film.
Hislerin, duyguların, duyarların iyi çalışmadığının farkında olmayan zavallı büyükler…

osman
Reply to  vedat
1 yıl önce

Affedersiniz ama siz ortanca kardeş misiniz , yanlış anlamayınız efenim ama hislerim lol

vedat
Reply to  osman
1 yıl önce

Bahsettiğim büyükler sınıfına ben de dahilim, bir yanlış yapılıyorsa benim de bunda payım var demektir. Dolayısıyla çuvaldızı önce kendime batıranlardanım, bazı gerçekleri görmezsek başkasına iğne batırmak egoistliktir.
Bu yüzden diyorum ki, çocukları iyi eğitmek için önce kendimizi eğitmeliyiz, zira bir çocuğun sakin ve sessiz duruşunu öven bir toplumuz, oysa o duruşun arkasındaki deryaları-denizleri sorgulayacak bilinç düzeyinde değiliz.
İşte bu film de bunu sorgulamış ve gayet de güzel yansıtmış, bu tür filmlere çok ihtiyacı olan bir toplumuz, düşünenlere ve emeği geçenlere binlerce teşekkür.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x