BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Napszállta (Gün Batımı) / Sunset 2018 Macaristan,Fransa / Türkçe Altyazılı-

(BU FİLM, SİTEMİZ İÇİN ÖZEL OLARAK ÇEVRİLMİŞTİR. )1. Dünya Savaşından hemen önce, Írisz adlı kadın Budapeşte'ye gelerek ailesinden kalan bir işyerinde çalışmak ister. İşyerinin yeni sahibi onu kabul etmez. Ayakta kalmayı ve tek başına meydan okumayı kafasına koyan genç kadın, tanışacağı bir adam sayesinde geçmişindeki sırları aydınlatmakta kararlıdır.Venice (Venedik) Film Festivalinden ödülle dönen Macar filmini sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
(FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: AKANSEL, FİLM ÇEVİRİSİ: ASHİTA)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe
7 ay önce

Nasıl ödül almış?

devrim
1 yıl önce

film için teşekkürler.

Hasan
1 yıl önce

Merakla beklediğimiz bir yapımdı. Çeviri için teşekkürler

bayazıt
Reply to  Hasan
10 ay önce

tabii ya, meraktan ölüyorduk. iç karartıcı, depresif film seyredip de intihar modunda yaşayanlar için iyi film. normal insanlara hitap etmemekte…

Akansel
1 yıl önce

Çok iyi bir tarihi drama. Dönemin Budapeşte’sini arkaplanda çok iyi resmetmişler; bir yanda Avusturya aristokrasisi diğer yanda Macar isyancılar…

edin
1 yıl önce

Çok sıkıcı, ne anlatmak istediği belli değil. Aklına gelen bir şeyi (ne olduğu da meçhul) SEYRETTİRİYOR. Ben yarısına kadar belki bir şeıy olur diye dayandım.

vedat
1 yıl önce

Filmin ne olduğunu seyirciden gizlemeye çalışmışlar, bazı filmlerde bunu yapıyorlar, tabi bir halt yaptıklarını sanıyorlar, güya filme gizem katacaklar kendi akılları sıra. Hangi karede ne olup-bittiği bilinmiyor, kimin ne yapmaya çalıştığı bilinmiyor, o anları yaşayamıyorsun, hemen yanıbaşımızda tren geçiyor ama sadece sesi duyuluyor, adeta seyirciyi öküz yerine koymuşlar. Bir de kamerayı kadının kıçına takmışlar, onunla birlikte geziyor, güya olayları kadının gözüyle, mimikleriyle anlayacağız ki, onu da becerememişler. 2 saat 16 dakika sonra sadece şunu diyorsun, acaba ben bir film izledim mi?

coban
1 yıl önce

sonuna kadar merakla bekledim ne olacak diye.2sat sonra hayal kırıklığına uğradım. karanlık bir film. İçim sıktı. belki oyunculuk kamera çok iyi … amma ben keyif alamadım-:(

Ayten Topçuoğlu
1 yıl önce

Çok karanlık konu da çok dağınık,yarıda bıraktım.Çok nadirdir bıraktığım ama sevenlere iyi seyirler.

barolo
1 yıl önce

asagidaki satirlar iddiali gelebilir kimilerine. budapeste de eski sahipleri tarafindan yakip yok edilmeye calisilan bir sapkaci dükkani… bu hikayeyi 2 saati asan bi süre zarfinda izleyeni yormadan anlatan olganüstü sinema dili…ve nihayetinde avusturya ile macaristanin zoraki evliginin bitisi… emeginden ötürü çeviren arkadasa selamlar. devami gelir umarim.

Alin
1 yıl önce

Ben sevmedim seven bulunur elbet

Reyan
1 yıl önce

Harika bir film.müzikler şahane..bu tür filmleri sevenler için mutlaka seyredilmesini öneriyorum.emeği geçenlere binlerce teşekkür..iyi ki varsınız..

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x