BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Joy 2018 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Joy 2018 Avusturya / Türkçe Altyazılı-

Joy, Viyana'da yaşayan Nijeryalı bir seks işçisidir. Bu batağın içinde, kendisine yetiştirmesi için Precious adında bir kız emanet edilir. Fakat bu kız kaderini reddedecektir.Cinsel ve fiziksel şiddet içeren çok sert sahneleriyle Joy, acımasız ve sonsuz bir sömürü döngüsüne mahkûm göçmen seks işçilerinin gerçek yaşam öykülerinden esinlenen, Venice (Venedik) ve Londra festivallerinden ödülle dönen yapımı sizlere sunuyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
sezgin

21. dakikaya kadar ancak sabredebildim. daha önce başka filmler için de yazmıştım. afrika’dan avrupa’ya binlerce usd ödeyerek, ölüm pahasına gelip ya hizmetçilik ya da fahişelik yapıyorlar. o yüzden acımak istemiyorum ama yine de acıyorum. 🙁

Ayten Topçuoğlu

Anlayamadığım,kız borcunu ödedi,ilgili kurumla anlaşma yaptı,vize için ,sonrada polis sınır dışı etti.Hiç bir şey elde edemediği gibi tekrar simsarların eline düştü kirli oyun yeniden başladı.Acı ama gerçek hayata dair bir filim.Para için siyahı beyazı elele.