BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Göç Mevsimi / Birds of Passage 2018 Kolombiya,Meksika,Danimarka Türkçe Altyazılı-

Rapayet, sevdiği kızla evlenmek için başlık parası getirmek zorundadır. Parayı biriktirmek için Amerikalı turistlere uyuşturucu satmaya başlar. Çok para kazanmaları ve işlerin büyümesiyle, bütün halk bundan faydalanmaya başlar. Fakat yerel halkın inandığı bütün değerler yok olmak üzeredir.Hazır ve kaçak paranın yok ettiği bir toplumdaki yozlaşmayı anlatan, gerçek hikayeden alınmış filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Bukavilya

Filmin görselleri çok kuvvetli ancak film çok çok ağır ilerliyor..

vedat

Filmin başında “Yaşasın kapitalizm!” nutukları atılıyor, filmde sanki buna cevaben “Al sana kapitalizm!” der gibi. Bu filmi belki de bu yüzden çok beğendim.
Adam dünyanın servetine kavuşuyor ama kapitalizmin hain pençesi yüzünden kendi ailesini dahi koruyamıyor. Eh, bizler sosyalizm dediğimizde birileri rahatsız oluyor, “Alın işte size kapitalizm!”, izleyin görün.

vedat

Film ilk sıralar çok basit gidecekmiş gibi görünüyor ama her dakikada atmosferi artıyor.
Bütün devletler böyledir, isterse en gelişmişi olsun, haracını verdikten sonra artık orada kanun da adalet de sen olursun.
Başarılı bir yapım, abartı yok, her şey doğalına göre uyarlanmış.