BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Bolshoy / The Bolshoi 2017 Rusya / Türkçe Altyazılı-

Yulka'nın, dünyaca ünlü Bolşoy balesine katılmak tek arzusudur. İçki yüzünden baleyi bırakan babası tarafından okula götürülür ve seçmelere girebilme şansı verilir. Fakat dünyanın en iyi okullarından biri olan Bolşoy'a girmek, düşündüğü kadar kolay değildir.Genç bir kızın ve arkadaşlarının hayallerini aktaran ve bale sanatını hayatının merkezine koyan Yulka'nın öyküsünün anlatıldığı Rus filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Star
6 ay önce

Ne kadar güzel bir filmdi…Heyecan verici, duygusal, insanın cesaretini körükleyen, motive eden harika bir filmdi. İzleyin, büyük keyif alacaksınız. Bu özel filmi başka yerde bulmak büyük bir sürpriz oldu. Teşekkürler Vizyonfilmizle admini. Ayrıca Selami55 ‘e de altyazı için teşekkürler.

LALE
6 ay önce

muhteşemmmm

Kenan
11 ay önce

Rus sinemasının güzel örneklerinden biri, sıkılmadan izledim.

vedat
11 ay önce

Balerin olma koşullarının insan yaşam ve duygularıyla çatışmasını anlatan bir film. İyi bir balerin olmak için iyi bale yapıyor olmak yetmiyor, ayrıca doğal yaşamından da taviz vermen gerekiyor, hatta bazı duygularına dahi sınır koymak zorundasın. Bu filmde bunu anlatmaya çalışmış. Bir de dış etkenler söz konusu, alzemir hastası yaşlı öğretmenin davranışları öğrencilerin kaderi üzerinde bir hayli rolü olmuş. Film belki akıcı bir hüviyete sahip değil ama insan duyarlarının ince noktalarını yansıtması bakımından izlenir nitelikte.

saints
11 ay önce

abidik gubidik entel dantel yoruma gerek yok ; bence güzel film izlenir.
yaptıkları, yapmak istedklerinden daha cesurcaydı kızın.

yasar
11 ay önce

muhteşemmm

yasar
11 ay önce

muhteşemmmm

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x