BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Heights / The Liberators 2017 Bulgaristan,Makedonya / Türkçe Altyazılı-

NOT: BU FİLM, SİZLERE ÖZEL OLARAK ÇEVRİLMİŞTİR.
1870'li yıllarda, Türk hakimiyeti altındaki Bulgaristan'da ayrılıkçı hareketler ortaya çıkar. Özel olarak görevlendirilen 2 kişi, Türk hükümetine ait paraları çalmak ve bunları direnişte kullanmak için görevlendirilir. Ayrıca çok önemli bir mesajı da direniş merkezine ulaştırmak zorundadırlar. Gerçek hayattan alıntı olan ve Türklere karşı başkaldırının anlatıldığı filmi sizlere ÖZEL ÇEVİRİ İLE sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
(FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

19
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

11 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Bilo

Türk azınlıta isyan etsin dağlara çıksın ??

mümtaz

devrim için yola çıkanların uğradığı ihanetleri ve de devrime inananlrın verdiği kavga saygı duyulacak bir film.

Sana ne

Konuyu tam bilmiyorum. Ama Atalarıma orada yapılan zulmü seyretmem.

sezgin

teşekkür ederim kardeş. aşağıda bazı kendini bilmezler “devrim, kürdistan, özgürlük” safsatalarının ardına saklanarak küfredip duruyorlar. ama suç onlarda değil, bu filmi “özel çeviriyle” siteye koyanlarda…

Akansel

Osmanlı’nın son dönemlerini oldukça güzel bir şekilde perdeye getiren çok güçlü bir film… Çeviri ve paylaşım için çok teşekkürler…

barolo

sinemanin evrensel degerlerine sadik kalip, tarihsel bir süreci bu denli sarkastik dille izleyice aktarabilmek ustalik isi bence.

Metin

Konusunu okuyunca bizi aşağılayan bir film olabilr diye düşündüm ama değil…Gerçekler ve idealler peşinde koşan bir grubun hikayesi, tarihimize de dokunması bizim için daha bir merakla izleme sebebi. İzlenir.

vedat

Dünyada devrim henüz doğmamış ama işgalcilerden kurtulmanın adına devrim demişler.
Devrim kıvılcımı böyle başlar, çeteler, ihanetler, korkaklar, cesurlar birbirine karışır.
Tepeler kızıllaşmadan özgürlük olmaz, özgürlüğü avucunuza alın, sizden kaçmaya çalışacaktır.
Korktuğu siz değilsiniz, onu emanet edeceklerinizden korkar.

Çeviri için teşekkürler.

antiX

Barolo’yu analım ve çeviri yapan arkadaşa teşekkürle başlayalım: özgürlük, eşitlik ateşini çağlar boyunca taşıyanların filmi!

barolo

filmi izlemedim henüz.”koyun postu kiligina girip askerlerimiz öldüren bulgarlar… bu yoruma öfkemi kontrol altinda tutmaya çalisarak yazabildiklerim. “7 haziran 2015 -kaybettikleri ilk seçimdi.- seçimlerinden sonra ülkemizin güneydogusunda -kürdistan- gencecik askerlerimiz ve onlarla ayni yaslarda yöre halki hayatini kaybetti. kendilerine jöh,pöh diyenler öldürülmüs genç kizlarin çirilçiplak bedenlerini sokaklarda sergilediler. digerleri günlerce bi evde tutsak ettigi gençleri diri diri yaktilar. en kötüsüde videolari dolasiyor hala, öldürdükleri gençlerin kafasini kesip poz verenler. sene 2015di. bunlar türkiye cumhiriyetinin askeri ve polisleriydi…öfkeme yenik düstüm susuyorum…emeginden dolayi çeviren arkadasa selamlar.

Tozmik

Abi orada yorumdada bir İroni var aslında.Milliyetçi arkadaşlar Ermeni,Yunan ve Yahudiden ibaret sanarlar düşmanları.ve hep bu 3 millet eleştirilir genelde.hadi bide Sırpları katalım.Srebrenitzadan dolayı.bu 4 milletin dışına çıkılmaz.Ama bana göre en çok eleştirilmesi gereken Bulgarlardır.Bu benim benim fikrim.Koyun postu kılığı olayı yorum değil Tarihi bir olaydır.ve Dünya Tarihinde yaşanmış en gaddarca olaydır bana göre.Yahudilerin fırınlarda yakılmasından bile daha dehşet bir tarihi olaydır.nedenmi.bir insanı haberi olmadan gece hayvan kılığına girip boğazından kesion.bundan daha gaddarca bir olay olabilirmi.Burda söz konusu askerlerimiz değil.yapılan olayın adiliğini ve kalleşliğini vurgulamak istedim.Bir insanı uyurken öldüremezsiniz.Bunun için insan olmamanız gerekir.Bulgar asıllı değilsin dimi Barolo abimiz.sadece Objektif olmaya… Read more »

barolo

sevgili tozmik arkadas, insanlik suçlari dünyanin her tarafinda digerine parmak isirtacak vahsilikde islendi. islenmeyede devam ediyor. insan olabilme erdemine büyük merhaleler sonrasi ulasan vicdanli bireyler, bu vahsetlerin sürekli karsisinda durdular. her türlü bedele ragmen mücadeledeye dünyanin her tarafinda devam ediyorlar… içine dogdugumuz dil ve ülkenin ne kültürel kodlarindan nede resmi tarihinden kendimizi soyutlayabilmek hiçde kolay degil. fakat, o kültürel kodlar ve resmi tarihle hesaplasmayi erdemli, ve vicdan sahibi bir dünya yurttasi olarakta ertelememek gerek. selamlar.

sezgin

kendi insanlarına olan “nefretini” kontrol altında tutmaya çalışan birine nasıl bir sıfat yakıştırılır? şayet burada değil de sokakta karşılaşsaydık, neler söylerdim bilemiyorum. sizi de “kürdistan”a yollayalım, orada k.çınızı silecek tuvalet kağıdı ve su bile bulamazsınız ama burada müknümüüankaüyuikaie diye ahkâm kesiyorsunuz. AB’den kaç para tahsisat alıyorsunuz, söyleyin de bilelim bari. vatan hainlerine AB ve ABD iyi para veriyor. örnek, metin topuz, emre uslu vb.

bunu sayın c.başkanına ve binali yıldırma söyleyin biz neyin ne olduğunu zaten biliyoruz;kürde küfretmek size birşey kazandırmadı, kazandırmaz!şunu bi izle bakalım kim kimin yurduna gelmiş öğren
https://www.youtube.com/watch?v=-6Wu0Q7x5D0

Ayse

Türkiye Cumhuriyeti toprakları ne zamandan beri Kürdistan oldu ?
Ekmeğini yiyip suyunu içtiğiniz topraklara bu şekilde nankörce hainlik yapmaktan başka hiç bir işe yaramazsınız.

kim kimin ekmeğini yiyormuş şurada mevcut:
https://www.youtube.com/watch?v=4TXzW4nF7fU buda sizi adam etmezse dna testi yaptırın gelin konuşalım

cemilog

Harika

Tozmik

Bulgaristan Sinemasından Felsefik bir Başyapıt.Komedi sahneleride aslında çoğu komedi değil İroni.Ayrıca filmde çok güzel didaktik şiirsel ve anlamlı cümleler kullanılıyor.Bu açıdan film size bir kitap okuyor hissi uyandırıyor.Macera türünde Türkleri kötü gösteren ama Kendi Milleti Bulgarlarıda kendi devrimcilerinin sözleriyle yerden yere vuran bir film.Ama koyu Milliyetçi Arkadaşlar filme karşı çıkıp filmin siteden kaldırılmasını talep edebilir.Çünkü Gerçektende çok vurucu sahneler var.Tabi bizim Millliyetçi görüşümüz doğrultusunda daha çok Ermeni ve Yahudilerden nefret ederiz.Bulgarlardan böyle bir nefret o derece zaten yoktur.Ama esas nefret edilmesi gereken Millet bana göre Bulgarlardır.Trakyada Koyun Postu kılığına girip Askerlerimiz uyurken gece boğazlarından keserek öldüren Bulgarlardır.Ki bu tarihte asla… Read more »

yılmaz

harika