BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Reports on Sarah and Saleem 2018 Filistin,Almanya,Hollanda / Türkçe Altyazılı-

İsrailli evli bir kadın olan Sarah Kudüs’te bir kafe işletmektedir. Doğu Kudüs’te yaşayan Filistinli, evli bir adam olan Saleem ise bu kafeye ürün satmaktadır. Sarah ve Saleem’in iş ilişkisi kısa bir süre sonra farklı bir boyuta taşınır. Fakat ilişkileri ortaya çıktığında, tehlikeye giren sadece evlilikleri olmaz, aralarındaki ilişki Kudüs’te büyük bir gerilime neden olur.7 ödül kazanmış olan ve Filistinli evli bir adamla, İsrailli bir kadının sıradışı ilişkisini aktaran yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Janvaljean
2 ay önce

Güzel filmdi

remy
11 ay önce

Tekrar izledim. Bu filmin insanı etkileyen en belirgin yanı, bir insanın bu kadar hızla değişen kişilik yapısı. Mesela
İsrailli kadının pişman olarak vicdanı ağır basıp aldatılan kadınla olan dayanışması, aldatılan kadının boşanma aşamasında olduğu halde kocası için ondan yardım istemesi, ve iki kocanın da hapishanede yüzleşmeleri (itiraflar mide bulandırıcıydı). Ve karısını aldatan kocanın parmaklıklar arkasından karısına bakarken gözlerindeki pişmanlık. Çok etkileyici, bıçak sırtında yaşayan iki millet her an değişen dengeler ve bütün bunların arasında utanç verici bir rezalet. İzlenilmesi gereken bir film. Teşekkürler.

remy
11 ay önce

Kadınsı içgüdüsel güç birliği. Olan erkeğe oldu. Aldatırken çok iyi düşünmeliler.

remy
11 ay önce

Etkileyici, ders veren bir film.

remy
11 ay önce

Yasak olanın dayanılmaz çekiciliği ve karşılığında ödenen yüz kızartıcı bedeller. Hem de bataklık bir coğrafyada. izlenesi muhteşem ders verici bir film. Teşekkürler.

gzhn
1 yıl önce

guzel islenmis

Erdal
1 yıl önce

Super!!!

Duygu
1 yıl önce

Guzel film

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x