BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Rol / The Role 2013 Rusya,Finlandiya,Almanya / Türkçe Altyazılı-

BU FİLM SİZLERE ÖZEL ÇEVRİLMİŞTİR.Sovyet devrimi sırasında, Rusya'da yaşayan bir aktör büyük bir rol üstlenir. Devrimi hazırlayan tarihi bir liderin hayatını canlandıracaktır. Bunu başarmak için, o kişinin tüm hayatını "tıpkı kendi hayatıymış" gibi yaşamayı deneyecektir.Rus sembolizm akımlarının en uç noktalarını anlatan ve tarihi bir yaşanmış olaydan alıntı olan filmi SİZLERE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
asda
8 ay önce

Başarılı

alert( ‘Hello, world!’ );

emice
10 ay önce

emeğinize sağlık

Nuri
1 yıl önce

İlginç, edebi bir film. rus tarihinde insanların mutlu rahat olduğu bir dönem filmi izleyebilecek miyim bakalım.

1 yıl önce

“Hayatının rolü” ile karşılaştığını düşünen ünlü bir oyuncunun, rol’ü için hayatını nasıl feda ettiğinin benzersiz hikâyesidir… Kariyerine Tarkovski’nin asistanı olarak başlamış olan Lopuhansky kesinlikle daha çok tanınmayı hak ediyor. Bu özel film için teşekkürler Admin!

vedat
1 yıl önce

Bu bir rol yapmak değil, birinin hayatını ölümüne yeniden canlandırıyor, hemi de aynı acıları, sıkıntıları hiissederek, yaşayarak ve ondan büyük keyif alarak yapıyor.
Böylesine ilginç bir film görmedim, konusu bile tek başına izlemeye değer.

veysel
1 yıl önce

admin vpn kullandığım için mi bir çok filmde hata alıyorum videolar açılmıyor

ADMİN: EVET, MUHTEMELEN VPN KAYNAKLI.. BİR KISITLAMA YAŞIYOR OLABİLİRSİNİZ, VPN’i İPTAL EDERSENİZ VSHARE HARİÇ DİĞER TÜM İZLEME SEÇENEKLERİ ÇALIŞACAKTIR.

Nuri
1 yıl önce

1080p,2K,4K neden yok seçenekler arasında?

ADMİN: BU FİLMDE 1080p YOK, ÇÜNKÜ BLU-RAY OLARAK PİYASAYA SÜRÜLMEMİŞ BU FİLM.. DİĞER FİLMLERİMİZİN ÇOĞUNDA 1080p MEVCUT.. 2K VE 4K SEÇENEKLERİMİZ İSE MAALESEF BULUNMUYOR. ÇÜNKÜ SİTENİN HERHANGİ BUNU KARŞILAYABİLECEK KADAR PARA KAYNAĞI YOK.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x