BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kül En Saf Beyazdır / Ash is Purest White 2018 ÇİN,Fransa,Japonya / Türkçe Altyazılı-

Mafya elemanı Bin’e âşık olan Qiao, sevgilisi için hapse düşer. 5 yıl sonra salıverildiğinde her yerde Bin’i arayan Qiao, Çin’de köklü bir değişim gerçekleştiğini anlar. Ne sevgisi eskisi gibidir, ne de yaşadığı toplum...Dönüşüm geçiren bir ülke ve toplumun dışında kalmış iki insanın, 16 yıla yayılan öyküsünü anlatan ve Çin toplumundaki değişimleri gözler önüne seren filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
vertes
11 ay önce

Film yavaş ilerlese de güzeldi.. bu yorumla birlikte Atlas Shrugged: Part III filmini ekleyebilirseniz çok mutlu olurum….

elagibi
Reply to  vertes
8 ay önce

Evet lütfen Atlas shrugged III eklensin, daha çevrilmedi bile doğru düzgün. yıllardır bekliyorum 🙁

11 ay önce

daha nasıl söylesin ; böyle sosyalizmin mk demiş resmen, sermaye birikiminin arkasında mafyalaşma var demiş; çinin bakmayın abd karşıtı görünmesine bunlar ruh ikizleri demiş, tarihsel belgelerde doğruluyor zaten feodal faşist japon militarizmden kurtuluşunda abd nin devasa yardımlarıda var; sovyetlerin dünyanın en büyük lojistiğini bu hatta kurarak yardım etmesinide not edelim tabi! köylü tipi sosyalizm, yani k.burjuva sosyalizmi, bu zaten mahkum edilmiş teoridir! adeta belge niteliğinde film, demekki sansür koşullarında bu kadarı yapılabiliyor!

filmci
11 ay önce

Admin başka bir sitede şak diye izlediğim filmleri burda göbeğim çatlayana kadar uğraşıp öyle izliyorum.
azcık arkandan kontrol eder misin?
teşekkurler.

ADMİN: NEDEN Kİ? İZLEME SEÇENEKLERİMİZİN HEMEN HEPSİ SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. ÖZELLİKLE FEMBED SEÇENEĞİNDE TAKILMA KESİNLİKLE YAŞANMIYOR.

BAZI SİTELER, EKSTRA PARA HARCAYARAK KENDİ SERVER’LARI ÜZERİNDEN YAYIN YAPIYOR VE DAHA KOLAY İZLENİYOR HALİYLE.. BU KONUDA HAKLISINIZ. BİZİM SİTENİN BÜTÇESİ VE GELİRİ OLMADIĞI İÇİN ÖYLE YAPAMIYORUZ.. AMA HİÇBİR BAŞKA FİLM SİTESİNDE DE, BURADAKİ ÖZEL SEÇİLMİŞ FİLMLERİN ÇOĞU BULUNMUYOR.

filmci
Reply to  filmci
11 ay önce

film kalitesi konusunda kesinlikle haklısın. O yüzden ısrarla izlemeye calısıyorum zaten .
İlgilendiğin için teşekkürler.

vedat
11 ay önce

Filmin ismiyle, konusuyla ve yaşananlarla hiç bir bağlantı kuramadım.
Ortada bir etki olduğunu anlıyoruz ama tepkinin ne olduğu hakkında zerre fikir yürütemedim.
Hangi hareket hangi duyguyla yapılmış, hangi duygu hangi harekete dayanmış?
Bence filmin ismi “Kül en meçhul beyazdır” olmalıydı.

Ayten Topçuoğlu
11 ay önce

Zaman kaybı bitirdim ama çok sıkıcı geldi.

Tozmik
11 ay önce

Görselliği ile büyüleyen bir film.Kadın oyuncunun hapisten çıktından sonra hayatta kalabilmek ve sevgilisine ulaşabilmek için başvurduğu yollar aklınızı yerinden oynatacak.Sadece filmin sonlarındaki zaman atlamasını anlayamadım.Böyle birşeye gerek yoktu.Olduğu gibi sonlanabilirdi.

barolo
Reply to  Tozmik
11 ay önce

sinema sevdalisi tozmik arkadas. bi kaç sene evvel sivil polisler, pekin bagimsiz film festivalini basip yönetmenler basda olmak üzere seyircileride tutukladiklarinda ben, bundan sonra çin sinemasinin 2000li yillara kiyasla özgürce film yapamiyacaklarini iddia etmisdim. de facto bagimsiz olmasina ragmen hong-kong sinemasindanda ses seda çikmadi ayni dönemde. aynisini ülkem içinde iddia edebilir 2106 dan beri rejimi elestirebilen hiç bir film yapilmadi diye ekliyebilirim. “haberim olmiyanlar hariç”…aslinda sinema söleni yukardaki film. söyliyeceklerinin binde biriye yaetinmesine ragmen. selamlar.

Tozmik
Reply to  barolo
11 ay önce

2016 sonrası 2017 yapımı Angels Wear White? ki izlemişiniz.baktım yorumlamışınız sitede.bence rejim eleştirisi filmidir.farklı bir konu üzerindende olsa.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x